В Генічеському районі заборонили вихід на водойми і плавання маломірних суден

12:30:44

Ті, хто живе біля річки чи моря знають з дитинства, що у будь-який час року водойми є джерелом підвищеної небезпеки. Це особливо стосується тих, хто має човен і вирішив вийти на ньому у плавання.

У холодну пору року це питання ще більш актуальне. Якщо влітку, у разі аварії або непередбачених обставин людина, що опинилася у воді, має шанс врятуватися і вижити, то в холодній воді — це неминуча загибель. Про це потрібно пам’ятати кожному!

 14 листопада 2017 року Головою Херсонської обласної державної адміністрації підписано розпорядження № 859, згідно з яким, відповідно до  «Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах Херсонської області», затверджених сесією Херсонської обласної ради від 10 травня 2012 року № 473, був встановлений термін закриття  навігації.

 На підставі даного розпорядження навігація для маломірних суден на водоймах області закривається з 04 грудня 2017 року.

А це означає, що вихід з баз-стоянок на водойми і плавання катерів, човнів та інших плавзасобів в зимовий період — ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Чорноморське міжрегіональне управління Державної служби України з безпеки на транспорті закликає власників маломірних плавзасобів бути розсудливими, не ризикувати своїм життям і здоров’ям, а також життям і здоров’ям тих людей, яких вони беруть із собою у плавання .

Олександр Макуха, головний спеціаліст Чорноморського міжрегіонального  управління Укртрансбезпеки

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментировать новость

В Генічеському районі заборонили вихід на водойми і плавання маломірних суден: 2 комментария

 • 4 декабря 2017 в 13:39
  Permalink

  осталось только объявить вновь маломерные суда вне закона,и ВСЕ,процесс отжатия моря у народа ЗАВЕРШЁН

  3
 • 4 декабря 2017 в 16:01
  Permalink

  Подобные указы-приказы издают ежегодно, но это никак не влияет на «нужные» катера, они как выходили так и выходят, у них, по всей видимости, «спец»разрешение имеется.

  3

Добавить комментарий

Facebook

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: