В Генічеську пропонують стати патронатними вихователями

11:01:14

Сучасна державна політика у сфері захисту прав дітей спрямована на те, щоб відійти від виховання дітей в закладах інтернатного типу.

Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України як система передачі дітей – сиріт на утримання та виховання в сім’ю патронатного вихователя. Патронатна сім’я або тимчасова родина дозволяє дитині краще адаптуватися до життя у суспільстві. 

   Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

   Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини. 

   Шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Дитина перебуватиме у вашій сім’ї  до 3 – х місяців. За цей час соціальні фахівці працюватимуть з батьками дитини для подолання труднощів, через які її було вилучено. В разі неможливості відновити їх здатність виховувати дитину, їй підшукають іншу форму сімейного виховання.      

   Гарантовано:                                                                                                   

  1.  Заробітна плата;
  2. кошти на дитину;
  3. професійна підтримка

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Генічеського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: м. Генічеськ, вул. Вокзальна, 15, контактний телефон — 055-34-3-23-92;

Генічеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за адресою: м. Генічеськ, вул. Соборна,75, контактний телефон — 055-34-3-69-00.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: