В Генічеську проведена програма, спрямована на попередження соціально-небажаних вчинків

11:20:50

    07.07.2017 року психологом Генічеського районного відділу з питань пробації спільно з фахівцем з соціальної роботи , представником МЦСССДМ та представником з бюро правової допомоги була організована  та проведена корекційно-розвивальна програма, спрямована на попередження соціально-небажаних вчинків: «Моя індивідуальність».

 Головною метою програми є розвиток людини як особистості, розкриття його позитивних здібностей, засвоєння визначеного життєвими та суспільними потребами обсягу знань про особистість, взаєморозуміння.

  В процесі клієнти пробації були ознайомлені з умовами корекційної програми , яка направлена  на створення оптимального соціально-психологічного клімату в колективі з метою сприяння духовному і творчому саморозкриттю учасників, допомоги усвідомити  і зрозуміти свої позитивні та негативні риси, сприяння розвитку навичок самоаналізу.

В програму були включені корекційні вправи, такі як «Мій образ»,  «Життєве кредо» , «Промінчик сонця» , «Що я даю людям і чого від них чекаю?» та ін.

В кінці зустрічі була проведена рефлексія в ході якої  засуджені висловили свої почуття та емоції від проведеного заходу.

Генічеський райвідділ з питань пробації

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: