В рамках кримінального провадження суд дав згоду на вилучення документів по свердловинам у Генічеську

14:06:27

Слідчий СВ Генічеського ВП ГУНП в Херсонській області Волошин В.С. звернувся до суду з погодженим прокурором Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області Кобцем В.Е. клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів, а саме:

-проектно кошторисної документації щодо свердловини №5 та №9 у. м. Генічеськ;

– матеріалів експертизи проектно кошторисної документації щодо свердловини №5 та №9 у м. Генічеськ, проведеної філією «Укрдержекспертизи» у Херсонської області;

-проектної документації, щодо свердловин №5 та №9 у м. Генічеськ;

-рішень сесій Генічеської міської ради, за 2016 рік, чергових та (або) позачергових, на яких приймалося рішення, щодо реконструкції або будівництва нових артезіанських свердловин;

-матеріалів технічного нагляду капітального ремонту артезіанських свердловин №5 та №9 у м. Генічеськ за 2016 рік;

-матеріалів авторського нагляду капітального ремонту артезіанських свердловин №5 та №9 у м. Генічеськ за 2016 рік;

-матеріалів капітального ремонту огорожі артезіанських свердловин №4, №6, №7, №9 у м. Генічеськ за 2016 рік;

-договорів на виконання робіт № 40 від 12.05.2016 та №118 від 21.11.2016 з підрядником ПУГГУ Причорноморського ДРГП;

-акту приймання виконаних робіт від підрядника ПУГГУ Причорноморського ДРГП, щодо артезіанських свердловин м. Генічеськ за 2016 рік;

-у разі наявності інших додаткових документів, щодо будівництва, буріння та реконструкції артезіанських свердловин на території обслуговування Генічеської міської ради Херсонської області, щодо будівництва, буріння та реконструкції артезіанських свердловин на території обслуговування Генічеської міської ради, з можливістю подальшого вилучення їх в оригіналах, з метою використання як доказу у кримінальному провадженні.

 За версією слідства на сесіях виконавчого комітету Генічеської міської ради у 2016 році не приймалися рішення щодо тампонажу артезіанських свердловин № 5/7-34, №9/7-536 та №3/№7-32, а тим більше будівництва нових свердловин.

Однак, ПУГГ Причорноморського ДРГП здійснило роботи з будівництва нових артезіанських свердловин, замість планованого капітального ремонту системи водопостачання м. Генічеська (артезіанські свердловини). Посадовими особами Генічеської міської ради, як розпорядниками бюджетних коштів, та посадовими особами КП Генічеське ВУВКГ, як замовником робіт, не здійснювався контроль за виконанням зазначених робіт, що призвело до матеріальних збитків.

Вивчивши матеріали справи, суд ухвалив рішення задовольнити клопотання слідчого та дати згоду на  тимчасовий доступ до речей та документів та можливе вилученння оригіналів.

 У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “В рамках кримінального провадження суд дав згоду на вилучення документів по свердловинам у Генічеську

 • 17 Січня 2018 о 15:52
  Permalink

  Сейчас вновь произведут бурю в рюмке с пивом и угомонятся “ничего”  не обнаружив, даже в случае выявления грубых финансовых нарушений со стороны городских чинуш, это мы уже проходили . Только кардинальное изменение судебной системы может сдвинуть с места наглухо севший на мель наш пароходик под названием Украина.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: