В РФ готують інформаційно-політичну провокацію із залученням іноземців до окупованого Криму

21:30:55

В цьому році масово розсилаються запрошення на ХІХ «Всесвітній фестиваль молоді і студентів», який відбудеться 14-22 жовтня у м. Сочі (РФ). Організатор «Всесвітня федерація демократичної молоді (WFDY)».

Посилання на сайт організатора: https://allfest.ru/fest/wfys2017 

 Як анонсують самі організатори фестивалю, очікувана кількість учасників – понад 20 тисяч осіб: 10 тисяч із Російської Федерації та 10 тисяч – із більш ніж 150 країн світу. Для участі у заході вже зареєструвались представники з більш ніж 120 країн.

 Говорячи про програму заходу вона досить насичена. Однак є один факт, який Ви точно не розглядаєте не тільки як особисту загрозу для себе, а й країни загалом!!!

 У програмі вказаного фестивалю, заплановано відвідування іноземними делегатами тимчасово окупованої, внаслідок збройної агресії, території України – Сімферополя і Севастополя, що є проявами порушення міжнародного права і трактуються Україною, як недружній жест з боку окремих громадян іноземних держав та ставлять під загрозу існуючу у світі систему безпеки. Говорячи про факт відвідування тимчасово окупованих територій АРК, потрібно відзничити порушення деяких аспектів міжнародного правового законодавства, не кажучи вже про норми українського права.

 Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 68/262 (ухвалена 27 березня 2014 року на 68-й сесії ГА під час відкритого голосування, при цьому 100 країн-членів ООН «за», 11 – «проти», 58 країн «утримались») було підтверджено визнання територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах». Дане засідання Генасамблеї ООН було скликане спеціально для розгляду питання збройної окупації Росією території України, а саме Кримського півострова.

 Як на час проведення зазначеного голосування, так і на цей час, жодна міжнародна інституція не визнала анексію Криму та Севастополя, а тому термін «міжнародно-визнані кордони» не дає можливості трактувати Крим інакше, аніж як територію України.

Таким чином, в’їзд та виїзд іноземних громадян у складі офіційних делегацій або у приватному порядку на територію тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та м. Севастополя (зокрема для участі у так званому Всесвітньому фестивалю молоді і студентів у жовтні 2017 року на території АР Крим) є проявами порушення міжнародного права, суперечать Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» та Постанови КМУ від 4 червня 2015 р. № 367 «Про затвердження Порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Отже, кожен хто має на меті взяти участь у ХІХ «Всесвітньому фестивалі молоді і студентів» в першу чергу має зрозуміти, що він просто стає «важелем впливу» РФ на свою державу і суспільство. Сьогодні, якщо хтось відвідає анексовану АРК як учасник міжнародного заходу, завтра перетворюєтесь на міжнародного правопорушника, який своїм вибором демонструє своє прихильне ставлення до монархічної позиції і дій Кремля які, суперечать і міжнародному нормативному обґрунтуванню, честі гідності.

Нагадуємо, що в’їзд на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та виїзд з неї здійснюються тільки через материкову частину України у контрольних пунктах «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар».

 В інших випадках, прямування через закриті пункти пропуску є порушенням. За порушення порядку в’їзду на територію анексованого Криму та виїзду з неї особи притягуються до відповідальності. Наприклад, на громадян України можуть бути складені адмінпротоколи за ст. 204-2 КУпАП, іноземцям та особам без громадянства може бути заборонений в’їзд на територію України

Довідково:

У 1945 році в якості широкого молодіжного міжнародного руху була створена Всесвітня федерація демократичної молоді (WFDY) за представництва союзних країн, яка дотепер визнана в ООН як міжнародна неурядова організація та позиціонує себе як “антиімперіалістична, ліва” організація. Це одна з перших організацій, якій був наданий загальний консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН. З початком “холодної війни” організація була звинувачена Держдепартаментом США в “промосковських настроях”.

 Як наслідок – багато організацій-засновниць покинули WFDY, залишивши в основному молодь із соціалістичних та комуністичних країн. Першим Генеральним секретарем WFDY був Олександр Шелепін – лідер Молодіжного Комуністичного Інтернаціоналу. Загалом від того часу ця організація стала керованою і реалізовує свою діяльність у молодіжній сфері з орієнтиром на міжнародну політику СРСР, а згодом Російської Федерації (симуляція зняття “залізної завіси”, інструмент у “холодній війні” тощо). Головною подією організації є Всесвітній фестиваль молоді і студентів (WFYS).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: