В Херсоні будують житло для молоді, а в Генічеську-тротуарну плитку

11:00:08

Під час прямоефірної передачі «Від першої особи» на телеканалі «Скіфія», у якому взяв участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, розглянули низку важливих питань, зокрема будівництво і придбання житла молодим сім’ям.

 Він повідомив, що на минулому тижні проінспектував будівельний майданчик 9-поверхового 126-квартирного житлового будинку Таврійського мікрорайону м. Херсона. Будівництво проводить  ПрАТ «Молодіжний житловий комплекс» в рамках обласної програми молодіжного житлового кредитування.

 Олександр Адамчик нагадав умови надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім`ям на будівництво та придбання житла:

«Кредит є пільговим, тому що термін його повернення складає 30 років. За умовами цієї програми, позичальник, у якого немає дітей, оплачує кредит за ставкою 3% річних. Сім’ї з однією дитиною звільняються від сплати відсотків за користування кредитом. Позичальники з двома дітьми отримують погашення 25% суми позики. Багатодітним сім’ям держава компенсує 50% суми кредиту».
Він також зауважив, що програму виконує управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

 З держбюджету надання коштів не передбачено. Програма фінансується за рахунок коштів місцевих бюджетів та статутного капіталу Фонду.

Відзначимо, що в Генічеському районі місцева влада  проблемами будівництва житла за державними програмами не переймається.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “В Херсоні будують житло для молоді, а в Генічеську-тротуарну плитку

 • 24 Липня 2017 о 11:22
  Permalink

  Капитальное строительство -это огромнейшая ответственность тех людей, кто возьмёт на свои плечи этот груз. У нас в городе и районе остались единицы специалистов, прорабов и мастеров, кто смог бы сдвинуть с мёртвой точки, уже порядка 30-ти лет, эту крайне нужную для населения тему. Однако абсолютно не видно никакой заинтересованности в этом местных властей, как в городе так и районе ,всё на уровне базарных разговоров . Кстати, и спецов в подобном строительстве среди их, представителей власти, оччччень трудно найти, вот как дербануть что-нибудь материальное, тут им равных нет, пожалуй, на всём белом свете..

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: