В “Херсоонобленерго” пообіцяли вирішити проблеми енергопостачання Генічеського района

17:23:19

В ПрАТ «Херсонобленерго» відбулися відкриті обговорення пропозицій та зауважень Інвестиційної програми ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» на 2018 рік.

 Присутні представники громад взяли активну участь в обговоренні презентованої Інвеспрограми та внесли ряд пропозицій.

Голова Генічеської міської ради О.Тулупов виступив з пропозицією підвищити якість та надійність електропостачання Генічеського енерговузлу, зазначивши незадовільну якість електропостачання споживачів м. Генічеськ.

З цього приводу В.Д. Гончаров відмітив, що в Інвестиційній програмі Товариства 2017 року заплановано розробку Техніко-економічного обґрунтування підвищення енергоефективності Генічеського району в частині будівництва ПС 150 кВ, переведення мереж на клас напруги 20 кВ. При розрахунках ТЕО було закладено переведення мереж на електроопалення м.Генічеська.

Голова Щасливської сільської ради В.О. Плохушко виступив інформацією з значною кількістю відключень по Арабатській Стрілці, незадовільним станом мереж Генічеського району, запропонував розглянути ряд пропозиції до Інвестиційної програми.

Директор технічний зазначив, що частина робіт по зазначеним пропозиціям вже виконана в поточному році, частина робіт буде проведена за рахунок капітального ремонту та Інвестиційної програми.

Сільський голова Чонгарської сільської ради Г.Ю.Коваль проінформувала присутніх про ситуацію з наявністю застарілих безгосподарних трансформаторних підстанцій та мереж на території Чонгарської сільської ради.

Спікери засідання надали роз’яснення з цього питання та зазначили, що до проекту Інвестиційної програми на 2018 рік вже включено будівництво п’яти трансформаторних підстанцій по Чонгарській сільській раді.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та конструктивній формі. Озвучені були також питання відносно процедури оформлення землевпорядної документації, отримання дозвільних документів для початку проведення робіт з реконструкції та модернізації мереж, збільшення кількості бригад для оперативного забезпечення експлуатації мереж тощо. На всі поставлені запитання було надано відповіді.

Присутні презентований проект Інвестиційної програми Товариства на 2018 рік підтримали та погодили. На завершення зустрічі були підписані відповідні протоколи, які будуть направлені до НКРЕКП, повідомили в прес-службі «Херсонобленерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: