Військова прокуратура спростувала фейкову інформацію про захоплення військовими бази на Арабатській стрілки

17:42

У грудні поточного року деякими користувачами відеохостингів та соціальних мережбула поширена інформація щодо нібито розселення військовослужбовців 57 Окремої мотопіхотної бригади (ОМПБр) до оздоровчого закладу «Буревістник», який розташований на території Арабатської стрілки у Генічеському районі Херсонської області, та розкрадання ними майна у вказаному закладі.

Як повідомляє прес-служба війсьвої прокуратури Південного регіону, зазначена інформація не відповідає дійсності. Зокрема, наголошується, що військовослужбовці 57 ОМПБр упродовж дії воєнного стану не розселялися до оздоровчого закладу «Буревістник» та будь-яке майно вказаного закладу ними не викрадалось.

Більше того, особовий склад вказаної бригади з 30 листопада 2018 року виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, що фізично унеможливлювало їх присутність в оздоровчому закладі.Крім того, директором оздоровчого закладу «Буревістник» також спростовано вищевказану інформацію та повідомлено, що оздоровчий заклад з вересня 2018 року перебуває в законсервованому стані, будь-які військовослужбовці в грудні поточного року до нього не заселялися та жодних цінностей із ввіреного йому закладу не викрадалось.

Також до органів Національної поліції Херсонської області будь-яких заяв та повідомлень за вказаним фактом не надходило.В цей же час в мережі Інтернет набула поширення інформація про нібито звернення представників оздоровчого закладу «Буревістник» до органів Військової прокуратури Південного регіону України за фактом протиправних дій військовослужбовців 57 ОМПБр із прикладенням фотокопій звернень та наданих на них відповідей, що також не відповідає дійсності.

Під час перевірки зазначеної інформації встановлено, що будь-яких звернень за наведеними фактами до органів Військової прокуратури Південного регіону України не надходило, будь-яких відповідей за підписом керівників прокуратур не надавалось.У зв’язку з цим, звертаємо увагу, що поширена інформація є нічим іншим, як чергова спроба дискредитації Збройних Сил України та правоохоронних органів з метою формування негативного враження у громадян та носить виключно неправдивий характер.

До речі відзначимо, що фейкову інформацію активно поширювали посібники окупантів та злочинці Олексій Журавко і Сейтумер Німетуллаєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Військова прокуратура спростувала фейкову інформацію про захоплення військовими бази на Арабатській стрілки

 • 29 Грудня 2018 о 09:52
  Permalink

  Як завжди , кремлиботи якусь холеру видумують …
  Та, у СМІ закидують …

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: