Виконком Генічеської міської ради розпочав висування претендентів на звання «Людина року-2019»

14:48

Міський конкурс на звання «Людина року – 2019» проводиться з метою формування позитивного іміджу міста, виявлення і відзначення видатних і талановитих особистостей, професіоналів своєї справи у різних галузях життєдіяльності міста Генічеська.

 У Конкурсі беруть участь громадяни України, які працюють або проживають у місті Генічеськ та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні, творчі, спортивні здобутки у розрізі оголошених номінацій:

 «Особистість року»  – присвоюється людині, яка протягом року виявляла свої лідерські здібності в різних сферах діяльності, брала активну участь в політичному і громадському житті міста, сприяла розвитку Генічеська і створювала йому позитивний імідж.

«Діяч освіти і науки» – присвоюється педагогічному працівнику дошкільного, загальноосвітнього закладу міста за досягнуті успіхи в сфері своєї діяльності, за високу ступінь володіння педагогічною технікою і методикою, а також за впровадження нових педагогічних прийомів в освітньому процесі та передачі знань, публікації своїх статей у методичних і наукових виданнях, виховання переможців предметних олімпіад і МАНівців.

«Діяч культури та мистецтва»  – присвоюється працівнику галузі, який здобув визнання громадськості, за досягнення в галузі культури і мистецтва, за організацію і проведення фестивалів, виставок, концертів, творчих вечорів, видання книг і альбомів.

«Діяч охорони здоров’я» – присвоюється медичному працівнику за досягнуті успіхи в галузі охорони здоров’я, за впровадження нових технологій в лікуванні захворювань, висока якість і культуру медичного обслуговування, а також отримав визнання колег і громадськості.

«Діяч фізичної культури і спорту»  – присвоюється тренеру або спортсмену за видатні досягнення у фізичній культурі і спорті на вітчизняному та світовому рівні, активну пропаганду здорового способу життя.

«Діяч засобів масової інформації» –  присвоюється співробітнику ЗМІ (друкованих, аудіовізуальних, інтернет – видань) за оперативне та об’єктивне висвітлення подій, що відбуваються у місті, за чесне і якісне виконання свого професійного обов’язку, публікації, що сприяють вирішенню соціально-економічних проблем Генічеська та матеріали, які спрямовані на збереження культурної та  історичної спадщини міста, популяризацію курортної зони.

«Підприємець року»  – особам, які досягли значних успіхів у підприємницькій діяльності (створення робочих місць, інноваційність ідей та рішень у веденні бізнесу), зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток міста, займаються благодійною діяльністю.

 «Депутат року» – присвоюється депутату за особистий внесок у громадську діяльність на благо Генічеська та його жителів, за участь у різних соціальних проектах і міських заходах.

« Захід року» – присвоюється організатору  за підготовлений і проведений захід, який викликав великий інтерес з боку глядачів і запам’ятався генічанам, як найцікавіша і видовищна подія.

 Висування претендентів на участь у міському конкурсі «Людина року – 2019» відбудеться до 31 серпня 2019 року. Після цього, на засіданні Конкурсної комісії шляхом підрахунку голосів за кожного кандидата, обирається по 3 претенденти на перемогу, які набрали найбільшу кількість голосів у кожній  номінації окремо.

Висунення претендентів на Конкурс здійснюється шляхом заповнення анкети на офіційному сайті Генічеської міської ради за адресою: http://www.genich-rada.gov.ua  та у місцевих газетах («Приазовська Правда», «Вестник Приазовья плюс») 

Виконком міської ради звертається до керівників трудових колективів, профспілкових комітетів, громадських організацій, керівників політичних партій та інших об’єднань громадян, особисто до кожного мешканця із проханням надати кандидатури на відповідні номінації до 31 серпня  2019 року.

За довідками звертатися за адресою: м Генічеськ, вул. Міська, 8, каб. №5,6 або за тел. 3-21-73, 3-37-72.

Виконком Генічеської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

2 thoughts on “Виконком Генічеської міської ради розпочав висування претендентів на звання «Людина року-2019»

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: