Починається призов громадян на строкову військову службу

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”,  Указу Президента України від 24 лютого 2017 року  № 44 /2017   у квітні – травні   2017 року  проводиться призов громадян на строкову військову службу.

 Визову на медичний осмотр та проходження призовної комісії підлягають усі громадяни 01.01.1999р. по 31.05.1999р. народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990 – 1998 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

  Усі громадяни, які підлягають виклику на призовну комісію, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Генічеськ, проспект Миру, 71 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 01 березня 2017 року та мати при собі документи,  які засвідчують особу.

  Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово не перебувають на території Генічеського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

  На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з  чинним законодавством.

 Звертаю увагу на рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.14 “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.14 № 744 щодо унеможливлення залучення   військовослужбовців   строкової   військової   служби  до   виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

Військовий  комісар Генічеського районного військового комісаріату підполковник С.М.МАНУЛІК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Loading...
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: