На КПВВ «Чонгар» відбудуться рейди

09:11:49

Таке рішення сьогодні прийняли під час робочої наради щодо нелегальних перевезень, які здійснюються на окуповану територію Криму.

Під головуванням заступника голови Олександра Адамчика та за участі представників Національної поліції, фіскальної служби, укртрансбепзпеки, СБУ та прикордонників було обговорено питання припинення нелегальних перевезень та відпрацьовано план заходів для подальшої продуктивної роботи відповідальних органів.

 

Як зазначив Ігор Пастух, керівник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки,  нещодавно вже відбулись рейди на двох КПВВ «Чонгар» і «Каланчак», де було виявлено громадян без відповідних документів та ліцензій на пасажирські перевезення. Але через складність довести причетність перевізників до порушень у суді, такі питання на користь Уктрансбезпеки вирішуються лише у 3% випадках. Штраф для працівників без ліцензії складає 17 тис грн.

«Нам необхідно запровадити більш системні дії між усіма відповідальними органами і викорінити на території області, а значить й України нелегальні перевезення в окупований Крим», — зазначив Олександр Адамчик.

За результатами наради буде створена робоча група до якої ввійдуть представники ОДА, СБУ, Національної поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті  та інші для проведення рейдів на території КПВВ «Чонгар» і «Каланчак».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...

На КПВВ «Чонгар» відбудуться рейди: 1 комментарий

  • 13 марта 2018 в 17:51
    Permalink

    Спасибо,только не забудьте назвать день проверок,что бы нелегалы подготовились,а вообще то лучше согласуйте с ними график этих проверок.

    7
    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: