Обговорено питання наповнення місцевих бюджетів і використання бюджетних коштів у 2019 році

09:00

В обласній державній адміністрації відбулась нарада з питань наповнення місцевих бюджетів області та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2019 році під керівництвом першого заступника голови ОДА Дмитра Бутрія.

Обговорювали проект розпорядження голови облдержадміністрації стосовно плану заходів з наповнення місцевих бюджетів області та економного і раціонального використання бюджетних коштів у 2019 році, розроблений Департаментом фінансів обласної державної адміністрації.

«Щороку в області вживається ряд організаційних заходів як з наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, так і щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів. Необхідно провести ґрунтовні аналізи, зробити  висновки, де ми недопрацювали, визначитися з вузькими місцями, упущеними можливостями», – окреслив мету наради Дмитро Бутрій.

Він також зауважив, що для поліпшення ситуації із  мобілізацією платежів до  місцевих бюджетів потрібно скоординувати  роботу та забезпечити взаємодію всіх структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, фіскальних і правоохоронних органів, територіальних органів Держпраці та Держгеокадастру. Для цього слід визначити пріоритетні напрямки  та основні завдання, які б реально сприяли нарощуванню доходів та зміцненню позитивних тенденцій щодо наповнення бюджету.

Директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталія Вітренко поінформувала, що у 2018 році усіма органами місцевого самоврядування були виконані всі зведені бюджети. Додатково в обласний бюджет було отримано 700 млн грн.

На сьогоднішній день, за словами Наталії Вітренко, прослідковується скорочення податків у деяких громадах Херсонщини, тому необхідно додатково пропрацювати з ними дане питання головним розпорядникам коштів.

Заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталія Невдах звернула увагу, що основна увага й заходи спрямовуються на легалізацію трудових відносин, виплату заробітних плат.

На цьому наголосила й перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Тамара Франкевич:

«У 2018 році було легалізовано роботу 631 особи по всій Херсонській області».

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій наголосив на потребі в активізації систематичної роботи між структурними підрозділами ОДА як головними розпорядниками коштів обласного бюджету й органами місцевого самоврядування для постійного контролю використання коштів, виплат податків і розподілу субвенцій з держбюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: