В області проводиться безкоштовна медична діагностика

2 комментария Просмотров: 653

 За ініціативи голови обласної ради Владислава Мангера уже більше місяця в області проводиться безкоштовна медична діагностика. За виконанням цього нововведення та використанням бюджетних коштів слідкує Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області.

Уже станом на 1 січня 2017 року лікувально-профілактичні заклади області отримали фінансування на безкоштовну медичну діагностику в повному обсязі, а саме 1 338, 2 тис. грн. На всі отримані кошти медичними закладами придбано реактиви та витратні матеріали, необхідні для проведення аналізів та інших обстежень.

Фактично використано на проведення медичної діагностики на перше число нового року близько 492 тис. грн або 37% всього фінансування, на які проведено 56,1 тисяч медичних обстежень. Традиційно найбільшим попитом користується загальний аналіз крові (16,5 тис. од.), на другому місці – аналіз крові на цукор (10,1 тис. од.), на третьому – загальний аналіз сечі (12,6 тис. од.).

 Рентгенографічними та флюорографічними обстеженнями грудної клітини скористалися 6,7 тис. осіб, а ультразвуковими обстеженнями черевної порожнини, малого тазу та сечового міхура – 10,2 тис. осіб.

 До речі, ініціатива Владислава Мангера набирає популярності. Нещодавно її підхопили і депутати Херсонської міської ради, які на останній сесії проголосували за впровадження безкоштовної медичної діагностики в усіх районних лікарнях міста Херсона.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

2 thoughts on “В області проводиться безкоштовна медична діагностика

 1. 6

  безкоштовна медична діагностика в Геническе стоит:
  1. ренген — 60гр.
  2. УЗИ — 100гр. орган.
  3. в иммунологической лаборатории вообще цены КОСМОС и самое интересное что принадлежит она Частному Предпринимателю.
  больным онкозаболеваниями отменили бесплатные лекарства, а гипертоникам обещанные  с Нового года бесплатные лекарства так и остались только на бумаге.
  Вот такая РЕФОРМА от бывшего регионала Владислава Мангера!

Добавить комментарий