Ілюстраційне фото

Хто керує деребаном комунального підприємства базою відпочинку «Арабатська стрілка»?

12 липня пройшла чергова сесія Херсонської обласної ради, в ході якої було порушено ряд важливих питань, одне із яких – шахрайські дії стосовно розподілу білі 15 га землі, які мали б бути офіційно переоформлені на КП базу відпочинку, для цього планувалось задіяти спеціальну фірму з виділенням їй біля 1 000 000 грн для цієї роботи.

База відпочинку «Арабатська стрілка» була заснована ще у 80-х роках минулого століття, майно якої знаходилось на території земельної ділянки 19,7 га. Ця земля була виділена згідно державного акта для будівництва пансіонату на 1700 місць Херсонському облкомунхозу.

Роки минали, пансіонат не будувався в силу обставин того часу, база існувала займавши своїм майном цю територію, але база платила усі земельні податки на протязі її існування, згідно акту на 19,7 га, а також прилеглу до неї пляжну території біля 3-х га на якій збудовано рятувальну станцію та багато іншого.

За термін керівництва останнього директора, замість узаконення 19,7 га для комунального підприємства б/в «Арабатська стрілка», а також офіційного оформлення пляжної території станом на 2019 рік базі оформили 5 га землі, на прилеглій території до бази виділено 33 земельні ділянки для дачного кооперативу, по 10 соток кожному. Питання в наступному, яким чином і для яких «видатних діячів» Херсонщини виділялась земля в рекреаційній зоні (начебто для розширення меж селища), а також з державного акта на землю вилучено 12 га земля, (під приводом для ветеранів та учасників АТО), також розширення меж для Щасливцевської сільської ради.

Під керівництвом останнього директора б/в «Арабатська стрілка» на рекреаційній зоні (а це більше 3-х га землі) було переміщено, списано, а потім начебто утилізовано тимчасові споруди.

Так, наприклад, одним із щасливих власників ділянки в рекреаційній зоні першої лінії, біля моря, став 19-ти річний син директора комунального підприємства бази відпочинку. Коментарі зайві, стосовного того, за яким принципом «роздавались» землі в рекреаційній зоні.

Хто ж такі ці «видатні люди», які стали власниками 15 га землі?
У власності б/в «Арабатська стрілка» було 111 будинків, а також немало господарських приміщень, деякі з них мали право власності, а решта стояла на балансі підприємства. Під «професійним» керівництвом директора б/в на сьогодні комунальне підприємство має у своєму розпорядженні біля 40-ка будинків, решта, в тому числі і капітальні цеглові двоповерхові коттеджи списано з балансу КП. Згідно вказівки, останнього акту перевірки КРУ, базу зобов’язали поставити на баланс підприємства 5-ть дерев’яних капітальних зрубів. Це й було зроблено.

Вони на протязі останніх років приносили немалий прибуток комунальному підприємству. Але на сьогодні, 5-ть цих зрубів списано з балансу і базі вже не належать.

Як могло статися, що майно, яке належало громаді Херсонщини, було під різними варіантами маніпулятивно списано з балансу комунального підприємства. Чи могло б це, все вище викладене, робитись самостійно? Мабуть, ні. Такі дії без відома та «кришування» наглядової ради і голови обласної ради – неможливі.

Пропозиції депутатів обласної ради зреагувати на безчинство і направити комісію на розслідування в КП «Арабатська стрілка», не вистачило ОДНОГО голосу! Декому, вірогідно, було не вигідно, щоб рішення набуло законної сили. Кому – неважко здогадатись – проаналізувавши результати голосування.

Так хто ж стоїть за деребаном останнього на Херсонщині комунального підприємства б/в «Арабатська стрілка» в Херсонській обласній державній адміністрації і серед керівництва, і серед депутатів обласної ради?

Василь Рудик, депутат облради

Джерело Фейсбук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Хто керує деребаном комунального підприємства базою відпочинку «Арабатська стрілка»?

 • 26 Липня 2019 о 20:44
  Permalink

  Хто хто ? Дед Пихто ,а не Мангер, Жёрик и ихние покровители из Киева. Если кому-то шо-то не понятно или не нравится, могут от злости пошевелить бровями или ушами. Аминь.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: