60 років Генічеської школи естетичного виховання

 Нинішній рік для Генічеської школи естетичного виховання став знаменний тим, що навчальному закладу виповнилось 60 років.

19 травня відбувся ювілейний  концерт «З любов’ю до музики, з любов’ю до дітей». У залі школи зібралося багато гостей, щоб привітати колектив зі святом. Цікава концертна програма супроводжувалася спогадами про директорів, викладачів та випускників, які внесли свій вклад в розвиток школи.

 Історія цього закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, виховувати юних музикантів на кращих взірцях класичної та сучасної музики. Колектив школи очолює колишня її випускниця Тетяна Захарченко. Саме вона першою  звернулася до присутніх на святі ветеранів школи, викладачів, учнів, їх батьків та запрошених гостей з вітальним словом і  розповіла про минуле та  сучасне навчального закладу і подякувала всім, хто прийшов розділити з колективом радісні хвилини.

З ювілеєм присутніх привітали: депутат Херсонської обласної ради Галина Толубець, яка вручила грамоти  директору і завучу школи, а також  завідуючим відділами від обласного управління культури, заступники голови Генічеської РДА  Олексій Сищенко та Гульнара Бекірова, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий. Вони нагородили грамотами та зробили сумісний подарунок школі – домашній кінотеатр. Міський  голова Олександр Тулупов вручив подарунки почесним ветеранам школи – Юрію Григоровичу та Ганні Антонівні Тхуршам, Олені Кимівні Кучеренко та Володимиру Федоровичу Чекамову. А колектив школи відмітив колишнього бібліотекаря – Надію Сергіївну Голуб.

Багато теплих слів на адресу колективу прозвучало від начальника відділу культури Генічеської РДА Вікторії Сухорукової. Вона нагородила грамотами викладачів та вручила подарунок. Від імені відділу освіти слова привітання прозвучали від  завідуючої районним методичним кабінетом Ірини Куницької, яка побажала школі подальшого процвітання та подарувала від освітян принтер. Батьки  учнів фортепіанного відділу Наталя Лосевичева та  Катерина Салгалова, зі словами подяки колективу школи, передали подарунковий сертифікат на суму 5500 грн. для придбання концертних банкеток. На святі було вручено подарунки від колективів ВПУ №17 та районного Палацу творчості.  Багато теплих слів сказали колишні випускниці школи, а нині директор Генічеського краєзнавчого музею Людмила Фролова та редактор газети «Приазовська правда» Світлана Руднікова. Їх подарунки стануть прикрасою школи. Слова привітання у цей день прозвучали  і від голови ГО «Волонтер» Василя Догана, який теж зробив свій подарунок.

 З ювілеєм колектив школи привітали колеги – директора Новоолексіївської та Риковської ШЕВ  Юрій Непомящій та Аліє Камбурова. Вони відмітили, що цей навчальний заклад завжди є прикладом в проведенні таких масштабних концертів.  Вони вручили сертифікат на суму 2200 грн. і  подарували музичне привітання.

На протязі усього вечора були зачитані телеграми від колишніх викладачів , які зараз живуть в Австралії і Ізраїлі, від випускників, які завершили вищі навчальні заклади і вже стали відомими музикантами та артистами опери, естрадними співаками.

Навчальний заклад відсвяткував свій ювілей 2-х годинним концертом. Яскравими та віртуозними були виступи  учнів  і викладачів школи – лауреатів і дипломантів конкурсів різного рівня. А на фінальній пісні увесь зал стоячи плескав виконавцям.

І поки на святковому торті, який подарував колектив Генічеського ПТУ №27, горіли свічки, усі присутні загадали побажання, щоб школа естетичного виховання  і  надалі розвивалася і радувала слухачів цікавими концертами та заходами.

Ювілейний концерт пройшов, але продовжується  робота викладачів та учнів над опануванням нових композицій і постановок, які вони представлять  вже в  червні на  Міжнародних конкурсах. Тож побажаємо колективу здоров’я і здійснення творчих планів.

ВІДЕО:

.

Фото Олександра Прихненко

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: