До Генічеська завітають Фіксики

  Зустрічайте Прем’єру НОВОГО «Фіксі ШОУ» українською мовою в Генічеську! Найрейтинговіші мультяшні герої Фіксики, популярні у 80-ти країнах світу, запрошують маленьких мешканців Генічеського району поринути у світ технічних пригод! 

  «Фіксі ШОУ!» — інтерактивний спектакль-«хеппенінг», який дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків прямо під час вистави. Це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.

 На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метри заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять на сцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума Палатовна Занозіна, Геній Євгенович Чудаков. Маленькі глядачі будуть у захваті! Кожен малюк буде залучений в дію і відчує себе потрібним і незамінним.

«Фіксі ШОУ!» — це найнезвичайніша вистава в історії дитячих свят! Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.

 «Фіксі ШОУ!» лише на один день завітає до Геничеська і відбудеться в 21 квітня в 18:00 в районному Будинку культури. Вартість квітків 60-150 грн. 

 Дітям до 4-х  років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Компанія «Like Production Europe» та ТМ «Найкращі дитячі проекти 100%» — це більше 500 вистав по всьому світу та кращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: