ya-ukrainets

Майстринь Генічеського району запрошують приєднатись до акції

20:22

На Херсонщині проводиться акція «Рушник Херсонщині» по створенню єдиного полотна, яке складатиметься  з окремих рушників, що будуть вишиті силами майстрів з назвами громад чи районів та орнаментами, які притаманні кожному регіону.

Цей великий спільний рушник  презентуватиме розмаїття талантів нашої області та стане своєрідною вишиваною славицею Херсонщині з нагоди створення 75-річниці Херсонської області та Херсонського обласного Центру народної творчості.  

    До участі у створенні спільного арт-об`єкту «Рушник Херсонщині» запрошуються майстри народного мистецтва, зокрема вишивальниці.  Всім бажаючим треба до 10 лютого 2019 року зареєструватися за електронною адресою Херсонського обласного Центру народної творчості [email protected] , вказавши громаду, район та прізвище вишивальниці чи  майстрів, які будуть створювати рушник від громади (вказати контакти). Можна взяти участь у створенні  різних рушників (українського, кримськотатарського, польського, білоруського та ін.).        

  Обласний Центр народної творчості зобов’язується надати полотно для вишивання рушника кожній громаді. Приблизні пропорції рушників: довжина полотна – 120 см; ширина полотна – 33 см; середина з вишитою назвою громади чи району – 50 см; орнаменти з боків – по 25 см; відступи від країв – по 10 см.

   Підсумком акції стане спільний флешмоб  по з’єднанню всіх рушників від громад у один великий «Рушник Херсонщині», який планується провести у червні цього року у приміщенні «Херсонської Світлиці».

   Тож, прославимо Херсонщину разом!

ВІДЕО:

  Контактна особа – методист ОЦНТ з декоративно-ужиткового мистецтва Єлизавета Гусак: (0552-22-63-06; 097-946-11-83).

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА      

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
загрузка...

One thought on “Майстринь Генічеського району запрошують приєднатись до акції

 • 6 Лютого 2019 о 07:22
  Permalink

  Обласний Центр народної творчості зобов’язується надати полотно для вишивання рушника кожній громаді.

  Було би дуже непогано, якщо ОЦНТ процетував би ще деякі з положень Конституції України:

  “Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.”

  “Використання примусової праці забороняється.”

  “Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.”

  Просто, звикли деякі посадовці використовувати безкоштовну працю людей на роботах, які не є першою необхідністю чи надзвичайною ситуацією. Складається враження, що за думкою посадовців, люди сидять без діла, тому їх треба ще “припахати” безкоштовно за для якогось власного піару. 


Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: