Мелодії весни звучали на концерті народного відділу Генічеської ШЕВ

Генічеська ШЕВ багата на традиції. І одна з них – щорічний звітний концерт народного відділу, який пройшов 23 березня і мав назву «Мелодії весни».

Завдяки такій формі роботи діти та їх викладачі мають змогу показати слухачам свої досягнення та відкрити їм чарівний світ класичної і народної музики. У цей день на одній сцені разом з випускниками виступали і юні музиканти. Учні грали сольно, в дуетах і тріо, а також у складі ансамблів і оркестрів, виконуючи музичні твори на гітарі, баяні, акордеоні, домрі, електрогітарі. Співпраця з оркестровим відділом надала змогу привнести в їх номери нові музичні фарби.

На початку концертної програми усі присутні привітали з Днем народження завідувача  народним відділом Анатолія Івановича Супрунова, який у березні відсвяткував свій 70-річний ювілей. Він вже 51 рік працює в рідній школі і виховав не одне покоління талановитих музикантів. І зараз його учні стають переможцями конкурсів та фестивалів різного рівня.

У цей день були представлені найкращі номери, які засвідчили високий рівень підготовки юних музикантів та кропітку працю викладачів.

Свою виконавську майстерність продемонстрували колективи і учні  народного та оркестрового відділів: оркестр баянів, інструментальний ансамбль у складі баянів і гітар та Денис Чучко, Микола Король (викладач А.І. Супрунов), Катерина Медвідь, Богдан Дерипаско,  Анна Ваврік, Олександр Шевчук, Артемій Дьомкін, Дмитро Колесник, Микита та Данило Ігнатович, Юрій Садовников, Володимир Калінін, Валерія Зюзіна (викладач В.П. Сергєєва), інструментальний ансамбль молодших класів (керівник С.В.Козачок), Єлизавета Кравченко, Єлизавета Курдюк (викладач Л.О.Сердюк), Олександр Колбасенко (викладач М.Ю.Тхурш), інструментальне тріо (керівники: В.П.Сергєєва, Л.О.Сердюк). У якості концертмейстерів виступили:  Михайло Юрійович Тхурш, Віталій Геннадійович Гетьман, а також Дригула Кирило і Катерина Котлярова (викладач Т.А.Захарченко). Провела концерт викладач Генічеської ШЕВ Юлія Віталіївна Затона.

Присутні гучними оплесками дякували учням та викладачам за їх майстерність і гарний весняний настрій, який вони подарували усім слухачам.

Фото Олександра Прихненка

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: