Поети-аматори Генічеського району можуть потрапити до збірки «Ми народились в Таврійському краї…»

11:32

Херсонський обласний Центр народної творчості проводить відбір віршованих творів поетів-аматорів для видання збірки «Ми народились в Таврійському краї…».  

До участі у відборі запрошуються самодіяльні поети віком від 18 років з віршованими творами, тематикою яких є:  любов до Батьківщини та рідного краю, сюжети з історії малої батьківщини, історичні постаті та сучасні образи наших земляків, краса рідної мови, любов до народної творчості, пісні, розмаїття народних традицій та ін.

  Роботи (не більше 5 від кожного учасника) просимо надсилати з 1 лютого до 1 березня 2019 року на електронну адресу Відділу культури районної державної адміністрації [email protected] з приміткою «Ми народились в Таврійському краї…» у форматі Word A4, шрифтом Times New Roman, розмір 14 із зазначенням інформації: прізвища, ім’я учасника (повністю), вік, місце проживання, місце роботи (навчання), контактний телефон. Стиль та жанр віршованого твору – на вибір учасника.

  Кращі вірші увійдуть у збірку, яка вийде друком у червні цього року і буде розповсюджуватися  по клубним та бібліотечним закладам області. Видання приурочено до 75-ї річниці створення Херсонської області. Ця збірка буде цікавою для широкого кола поціновувачів поезії та організаторів тематичних масових заходів  і внесе вагомий вклад у популяризацію поетичних надбань наших земляків.

  Сподіваємось на плідну співпрацю.

 За поясненнями можна звертатися за адресою м. Генічеськ, вул. Монастирська, 4, або по телефону (05534) 3-51- 47.

 За інформацією Відділу культури Генічеської РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

2 thoughts on “Поети-аматори Генічеського району можуть потрапити до збірки «Ми народились в Таврійському краї…»

 • 6 Лютого 2019 о 12:08
  Permalink

  Хм. Цікаво. 
  Коли останній раз я довірилась словам можновладців та передала свої твори, можновладці зухвало викрали їх, замовчаши про це, змінили умови конкурсу та іншими засобами заплутали сліди.

  Це я нагадую тим посадовцям, що я пам’ятаю як мене вони обікрали, такі ось обранці.

  Чи треба перевіряти ще раз? Чи є різниця між шахраями-крадіями-посадовцями органа місцевого самоврядування під керівництвом “сім’ї”  та посадовцями відділу РДА під керівництвом Воробйова???37

  • 6 Лютого 2019 о 12:34
   Permalink

   Ще цікавий момент. Відділ культури Генічеської РДА серед умов конкурсу віршів якось не згадав на якій мові треба подавати вірші…. Арабською, китайською, кримсько-татарською, вірменською, українською, російською чи якоюсь іншою???

   Може, вірши повинні бути написаними мовою ііндейців Черокі?17

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: