dig

Творчі перемоги учнів Генічеської мистецької школи

З 28 травня по 1 червня в місті Нова Каховка проходив ХІХ Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «Vivat, musiсa!». Ідея його проведення виникла серед композиторів України у 2000 році. З цього періоду конкурс почав набувати популярності.

У різних номінаціях  виступають учасники зі всієї України. До складу журі увійшли відомі українські композитори — Олег Польовий, Любов Працюк, а також викладачі вищих мистецьких навчальних закладів, музикознавці, заслужені артисти України.

Вони відмітили  виступ учениці Генічеської мистецької школи Олександри Белічко, яка отримала диплом Лауреата та медаль. Вона виступила і на Гала-концерті, під час якого проводилося нагородження переможців. До конкурсу Олександру підготувала викладач Наталя Набока.

Цей мистецький захід за роки свого існування допоміг багатьом юним музикантам удосконалити свою виконавську майстерність.

З  31 травня по 2 червня в місті Київ проходив Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан». На протязі багатьох років він об’єднує талановитих виконавців, які виступають в 6 номінаціях  та у 6 вікових категоріях. Головною задачею конкурсу є популяризація серед дітей та молоді класичного і сучасного музичного мистецтва країн Європи; активізація творчої діяльності викладачів музичних навчальних закладів України.

Склад журі формувався за кожною номінацією окремо з числа професорсько-викладацького складу національних закладів культури, відомих діячів музичного мистецтва України, виконавців.

У номінації «Фортепіано», серед великої кількості учасників, виступали учениці Генічеської мистецької школи. Їх виконавську майстерність високо оцінило професійне журі. Єлизавета Блінічкіна (викладач Н.В. Сузанська) привезла додому диплом ІІІ ступеня, виступаючи у ІІІ віковій категорії.

Заохочувальний диплом (4 місце) отримала  юна піаністка  Маргарита Курочка (викладач О.А.Шкроб).

З 7 по 9 червня в місті Харків проходив Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. Його було засновано у 2003 році дитячою музичною школою №1 ім. Л.Бетховена.  У 2015 році мистецький захід було включено до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних, всеукраїнських конкурсів й фестивалів. У цьому році виконавську майстерність 157 учасників, які пройшли попередні відбіркові тури, оцінювало професійне журі. До його складу увійшли видатні  майстри музичного мистецтва України.

У творчому змаганні переможцями стали учні Генічеської мистецької школи. Диплом ІІ ступеня отримав фортепіанний ансамбль у складі: Єлизавета Блінічкіна – Ірина Сергеєва (викладачі: Н.В.Сузанська, Є.Г.Лебедєва).

Дипломи ІІІ ступеня у Єлизавети Блінічкіної (викладач Н.В. Сузанська) та у Ксенії Сергєєвої (викладач І.В.Міжура).

Дипломантом конкурсу стала Софія Сафронова (викладач І.В.Міжура).

Усі переможці від організаторів отримали дипломи та цінні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: