У дошкільному підрозділі школи №3 відзначили весняні свята

15:13

Першим, і по-жіночому особливим місяцем весни є березень. Він, як мовиться, і усміхнеться, і заплаче, не дарма в народі кажуть, що у березня жіночий характер.

Традиційно, перші березневі дні у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа І- ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» (директор Тетяна Микитась) розпочинаються святами, присвяченими 8 Березня. Це завжди яскрава, зворушлива подія, сповнена гарних емоцій, посмішок та позитивних вражень.
Святковим дійством розпочали цьогорічні весняні свята вихованці молодшої групи № 5 ( вихователь Ганна Карпус).

Діти подорожували у пошуках весни, зустрічалися із казковими героями, виконали запальні таночки, проникливими словами та піснями привітали матусь. Особливо зворушливим видався таночок дітей зі своїми матусями разом із музичним керівником Олександрою Андрейченко. Вихованці різновікової групи № 3 ( вихователь Анастасія Гаврикова) підготували для усіх присутніх розважальні телепередачі. Діти приміряли на себе ролі телеведучих, акторів, спортсменів, вони завзято співали, танцювали. Хлопчаки різновікової групи привітали усіх присутніх жінок квітами, а номер «Дивна квітка» у виконанні дівчаток нікого не залишив байдужими.

З нагоди свята, діти середньої групи № 4 ( вихователі Ольга Кузнєцова, Інна Манятіна) запросили своїх матусь до «Музичної кав’ярні», а частували їх стравами із музичними приправами. Перед присутніми навіть виступив справжній оркестр під керівництвом диригента. Хлопці старшої групи № 2 (вихователі Світлана Корнєєва, Інна Манятіна) в цей день були справжніми джентельменами. Вони запрошували дівчаток до танцю, вітали всіх жінок, обирали для них найкращі подарунки, відправилися для цього до весняної крамниці.

А дівчатка, наче справжні леді, перетворилися на моделей, продемонстрували красу та грацію в хореографічних номерах. І навіть найменші вихованці групи раннього віку № 1 разом із вихователем Анастасією Бубновою та музичним керівником Наталією Правдюк, завершуючи череду весняних свят, вітали своїх найрідніших матусь, бабусь та всіх жінок віршами, піснями та веселими таночками.

Дошкільний підрозділ НВК «Генічеська школа І- ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: