У Генічеській ШЕВ пройшов вечір сімейного музикування

Традиційно в Генічеській школі естетичного виховання проходить вечір сімейного музикування, який збирає багато слухачів.

Саме на таких заходах можна побачити творчу співпрацю викладачів, учнів та батьків. Майже у всіх людей знайомство з музичним мистецтвом – чи то спів або гра на інструменті — починається з сім’ї. І дуже приємно простежити спадкоємність поколінь, коли батьки, які закінчили музичну школу, приводять до навчального закладу своїх дітей.

Вечір, який пройшов 10 квітня в Генічеській ШЕВ, підготували та провели викладачі – Наталя  Володимирівна Сузанська, Наталя  Олександрівна Толчева та Юлія Віталіївна Затона.

У цей день виступили сім’ї: Набокових, Бакановичей, Бартеньєвих, Явдик, Каунових, Яницьких, Лебедєвих, Мурадасілових, Сахнік, Євлампієвих, Плохушко, Щічко, Козачок, Сергєєвих, Сердюк, Безвербних, Ігнатовичей, Качан, Лосевичевих, Семенець, Толчевих.

Саме подібні спільні виступи – хороша можливість спілкування та нагода відчути себе дружною сім‘єю, єдиним цілим. На сцені разом з відомими ансамблями та дуетами виступали і початківці, які зі своїми матусями подарували присутнім незабутні музичні номери.

На таких вечорах дитина відчуває, що її музичні досягнення приносять задоволення друзям та рідним і це надає їй впевненості у собі.

Учні та їх батьки були вдячні викладачам, які підготували концертні номери, представлені на вечері «Музики чарівні звуки». Такі заходи продовжують традиції сімейного музикування  і створюють умови для подальшого творчого розвитку дитини.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: