У Генічеську відсвяткували День медичної сестри

12 травня в актовому залі Генічеській ЦРЛ   відбулися урочисті збори та  концерт з нагоди Дня медичної сестри. В теплій та дружній атмосфері люди, які обрали цю гуманну  професію , приймали привітання від своїх колег.

Головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв зазначив, що в даний час медичні сестри складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров’я. Ця професія – благородна  і гідна поваги. Він побажав присутнім здоров’я, миру та злагоди.

За сумлінну працю,  надання якісних медичних послуг мешканцям району та з нагоди професійного свята  були вручені грамоти від ЦРЛ та ПМСД кращім медичним сестрам. У цей день також  привітали і молодих спеціалістів, які тільки почали працювати в медичних закладах району і вручили їм подарунки.

А після урочистої частини відбувся концерт, який підготував колектив Генічеської школи естетичного  виховання. Святковий настрій створювали: Софія Довга (викладач Мартинець Т.М.), Есма Сітхалілова, Олександра Белічко ( викладач Толчева Н.О.), ансамбль народної української пісні «Намисто» ( керівник Шапірко І.І.). У більшості з цих дітей матусі працюють медичними сестрами. Учні Генічеської ШЕВ зарядили присутніх позитивною енергію і побажали успіхів в їх благородній  роботі.  

Довідка:

Міжнародний день медичної сестри започатковано в 1971 році. Відзначається на честь англійської медсестри Флоренс Найтінгейл у день її народження 12 травня 1820 року за рішенням Міжнародної організації Червоного Хреста.

Під час Кримської війни Флоренс Найтінгейл організувала в Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників. Здобувши сестринську освіту, міс Найтінгейл, працювала сестрою милосердя, і все більше усвідомлювала необхідність спеціальних знань і професійної підготовки. Вона написала багато книг і статей про призначення, роль, діяльність і кваліфіковану підготовку медичних сестер, стала засновником перших курсів сестер милосердя в Англії.

12 травня, починаючи з 1997 року, в Україні за ініціативою Міністерства охорони здоров`я святкують Міжнародний день медичної сестри.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: