Учні Генічеської ШЕВ прийняли участь у музичній олімпіаді «Голос Країни» та обласному огляді-конкурсі хорових колективів

5-9 квітня в Києві проходила  ХІ Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни».

Її метою є виявлення талановитих українських музичних виконавців, заохочення видатних педагогів, а також нагородження передових музичних навчальних закладів країни.

В музичній олімпіаді  змагалося 696 музикантів та вокалістів з 230 навчальних закладів України. 324 викладача підготували учасників олімпіади, які  приїхали з 119 населених пунктів країни. Свої музичні і вокальні таланти  діти та дорослі проявляли в чотирьох лігах: “Дитячій ”, “Юнацькій ”, “Молодіжній ” та “Вищій». Професійне журі оцінувало їх виконавську майстерність.

Генічеську ШЕВ на Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос Країни» представили Ілля Черчевич та Дар’я Жаркова (викладач Мартинець Т.М.). Вони змагалися в «Дитячій лізі» і отримали дипломи учасників, а Дар’ї Жаркової  ще вручили диплом «За яскравий виступ».

Таким чином юні вокалісти мали змогу продемонструвати свою майстерність, отримати новий досвід та поділитися власним. У викладача та її учнів залишилося багато яскравих вражень від музичної олімпіади.

8 квітня на базі КВНЗ «Херсонське музичне училище» відбувся ІХ обласний  огляд – конкурс хорових колективів «Весняні дзвіночки». Його учасники виступали в номінаціях: «Хор молодших класів» та «Хор старших класів». Свою вокальну майстерність  представив 21 хоровий колектив (589 учнів) з 15 шкіл естетичного виховання Херсонської області. До складу журі увійшли  провідні фахівці вокально-хорового мистецтва.

Хор старших класів Генічеської ШЕВ (керівник Толчева Н.О., концертмейстер Гетьман В.Г.)  на обласному огляді – конкурсі отримав диплом  «За краще виконання та популяризацію українського хорового твору». Учні гарно виконали українську народну пісню в обробці Г. Майбороди «Верховино, ти світку наш».

Колектив школи дякує батькам за допомогу в організації поїздки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: