Учні Генічеської ШЕВ продемонстрували свою виконавську майстерність на музичних конкурсах

З 29 березня по 3 квітня в місті Запоріжжя проходив  заключний етап XVIII Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці».

У цьому у заході прийняли участь юні музиканти з різних куточків України та країн близького і далекого зарубіжжя, які пройшли попередні прослуховування і відбір. «Акорди Хортиці» — один із серйозних і престижних музичних проектів для дітей і молоді, на якому виконавці не тільки показують свою майстерність, а ще отримають досвід і поради від провідних фахівців музичного мистецтва. У цьому році до складу журі увійшли викладачі вищих навчальних закладів та відомі музиканти з Сербії, Великої Британії, України.

На фестивалі – конкурсі зі своєю новою програмою виступили представники Генічеської ШЕВ. Вони яскраво продемонстрували свою виконавську майстерність. Дипломантом стала Єлизавета Блінічкіна, яка виступала в номінації «Солісти –інструменталісти», ІІ вікова категорія ( викладач Сузанська Н.В.).

Дипломи учасників отримали: в номінації «Солісти– інструменталісти», ІІ вікова категорія — Сергеєва Ірина та Лебедєва Юлія, яка виступала в віковій категорії «Дебют» (викладач Лебедєва Є.Г.).

5 квітня в місті Мелітополь проходив регіональний фестиваль-конкурс інструментальної музики «Чарівні музики співзвуччя» серед учнів шкіл естетичного виховання. Він проводився  з метою виявлення та підтримки юних талантів, популяризації баянно-акордеонного виконавського мистецтва.

До складу журі, яке очолив заслужений працівник України, директор Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди Сергій Пелюк, увійшли провідні викладачі з фаху народних інструментів. У мистецькому заході прийняли участь учні шкіл естетичного виховання з Запорізької та Херсонської областей. За підсумками конкурсних прослуховувань журі визначило переможців, серед яких були і представники Генічеської ШЕВ.

 Диплом І ступеня отримали: Чучко Денис та Дьомкін Артемій. Дипломи ІІ ступеня  — юна акордеоністка Медвідь Катерина та дует баяністів: Чучко Денис –Король Микола. Яскраво виступив дует акордеоністів: Медвідь Катерина-Дерипаско Богдан, який отримав приз «Надія». Ці учні навчаються у першому класі та постійно приймають участь у концертах школи і вдосконалюють свою виконавську майстерність.

За кожним виступом стоїть кропітка робота дітей та їх викладачів – Анатолія Івановича Супрунова і Валентини Петрівни Сергєєвої. Зараз учні, які навчаються на народному відділенні Генічеської ШЕВ, готуються до Всеукраїнського конкурсу баяністів-акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі», який відбудеться 20-22 квітня. Тож побажаємо юним виконавцям успіхів.

          

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: