Учні Генічеської ШЕВ здобули перемоги на музичних конкурсах

 22 -23 квітня в Переяслав-Хмельницькому проходив V Міжнародний полікультурний фестиваль «Переяславський дивограй»,  який проводився серед дітей, творчої молоді та дорослих.

Виконавську майстерність учасників фестивалю оцінювало міжнародне журі з України, Молдови, Чехії, Філіппін.  Мета цього мистецького заходу – популяризація вокального та інструментального мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих педагогів і студентів, здатних проводити концертно-виконавську та музично-просвітницьку діяльність на високому професійному рівні.

Дуже приємно, що свою програму на фестивалі представили студенти МДПУ ім. Б.Хмельницького , викладачі та концертмейстери Генічеської ШЕВ- Затона Юлія та Гетьман Віталій (викладач – доцент кафедри інструментального виконавства та мистецтва естради МДПУ ім. Б.Хмельницького Черняк Є.Б.). Вони отримали диплом І ступеня в номінації «Інструментальний дует». Також Затона Юлія привезла додому диплом І ступеня, як солістка-інструменталістка.

28 квітня в місті Мелітополь проходив ХХ Регіональний конкурс обдарованої молоді. У ньому прийняли участь учні Генічеської ШЕВ, які займаються на фортепіанному та народному відділах. Діти продемонстрували свою виконавську майстерність і були відзначені журі.

Дипломи  І ступеня отримали: Блінічкіна Єлизавета (викладач Сузанська Н.В.), Сергеєва Ірина (викладач Лебедєва Є.Г.). Учениці Генічеської ШЕВ виступали  в номінації «Фортепіано».

Диплом ІІ ступеня у Дьомкіна  Артемія (баян) та Садовнікова Юрія (гітара). Їх до конкурсу підготувала викладач Сергєєва Валентина Петрівна. Диплом ІІІ ступеня отримав Дмитро Каунов (викладач Козачок О.Р.). 

28 квітня в місті Херсон проходив Всеукраїнський фестиваль –  конкурс «Країна талантів». Учасники  виступали в різних вікових категоріях та демонстрували свою виконавську майстерність в таких напрямках, як хореографія, інструментальне виконавство, вокал, циркове мистецтво, художнє читання. Яскравим був виступ учениці Генічеської ШЕВ Перцевої Єлизавети, яка представила свою програму в номінації «Естрадний спів», ІІІ вікова категорія. Вона отримала диплом І ступеня та статуетку. До конкурсу її підготувала викладач Толчева Наталя Олександрівна.

Тільки у квітні місяці учні Генічеської ШЕВ прийняли участь у 9 конкурсах різного рівня і зараз готуються до нових. Тож побажаємо їм успіхів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: