Учні та викладачі Генічеської ШЕВ привітали з Днем матері

Травень місяць багатий на свята. І одне з них  — саме зворушливе і близьке серцю кожної людини — День матері.

Його ми відзначаємо  у другу неділю травня. Таке свято є майже у всіх країнах світу. Воно відзначається  в різний час, має різні традиції та різну історію становлення , але об’єднує людей саме пошана до матері.

Напередодні свята в Генічеській школі естетичного виховання пройшов концерт «Пісні для рідної матусі». Учні та викладачі цього навчального закладу своєю творчістю висловили безмірну вдячність матерям за їх доброту, чуйність і любов, яка впродовж життя оберігає дитину.

Чудовим, життєрадісним та зворушливим вийшло свято до Дня матері. Кожна з пісень торкалася сердець присутніх. У цей день дякували і матерям, виховавшим справжніх захисників, які відстоюють цілісність України на сході нашої держави.

Свою творчість слухачам подарували: хор старших класів (керівник Толчева Н.О.),  Дерев’янко Діана  (викладач Затона Ю.В.),  Жадан Вікторія, Довга Софія , Вижевська Яна, Сафронова Софія, Крячек Максим, Немитов Владислав (викладач Мартинець Т.М.), Сібілєва Олена (викладач Набока Н.Д.), Белічко Олександра, Лебедєва Юлія (викладач Толчева Н.О.), Шапірко І.І., а також ансамбль викладачів у складі: Захарченко Т.А., Сердюк Л.О., Супрунов А.І., Міжура І.В., Бубкіна І.С., Козачок Є.О., Козачок С.В., Гетьман В.Г..

 По закінченню свята всім присутнім у залі матусям учні подарували кольорові кульки — символи дитинства з побажаннями здоров’я, миру, щастя та сімейного затишку. Усі слухачі дякували колективу Генічеської ШЕВ за чудові пісні і святковий настрій. Цей захід проходив при підтримці відділу культури Генічеської РДА.

Фото Олександра Прихненка

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: