В Генічеській ШЕВ пройшов сольний концерт Анастасії Захарченко

У Генічеській ШЕВ відбувся сольний концерт випускниці цього навчального закладу, а зараз студентки І курсу Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенко Анастасії Захарченко (клас професора, Заслуженої артистки України Оксани Рапіти). 

Він став справжнім подарунком для всіх шанувальників музичного мистецтва. У залі зібралося багато людей, які знають виконавицю з дитинства, та тих, хто з задоволенням спостерігає за її творчим розвитком. Анастасія представила цікаву програму, у яку увійшли твори відомих  музичних класиків та українських композиторів: Й.С.Баха, Й.Гайдна, Ф.Шопена, Ф.Ліста, С.Прокоф`єва, М.Лисенка, В.Косенка.

Вела концерт її мати та перша вчителька з музики – директор Генічеської ШЕВ Тетяна Анатоліївна Захарченко. Анастасія показала професійну майстерність, виконуючи твори натхненно, зі своїм власним прочитанням. Судячи з оплесків та відгуків «Браво», виконавиця зуміла достукатися до серця кожного слухача.

Концерт пройшов на одному подиху.  Цю програму Анастасія представила на двох турах Всеукраїнського  конкурсу піаністів ім. Олега Криштальського, який проходив 24-29 квітня у Львові і де вона стала дипломантом.

Після концерту Анастасії дякували за гру прихильники її творчості. А викладачі фортепіанного відділу Генічеської ШЕВ зазначили , що їм завжди  дуже цікаво зустрічатися з цією талановитою виконавицею та бачити, як з року в рік зростає її  майстерність, за якою стоїть кропіткий труд та самовдосконалення. 

Слухачі вже чекають на новий виступ Анастасії. А юні музиканти, які навчаються в Генічеській ШЕВ, побачили рівень, до якого треба прагнути.

Усі заходи, які зараз проходять в навчальному закладі, присвячуються 60-річному ювілею школи. Його святкування відбудеться 19 травня в 15:00 в залі Генічеської ШЕВ. Запрошуємо всіх бажаючих.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

1 Комментарий на "В Генічеській ШЕВ пройшов сольний концерт Анастасії Захарченко"

сообщить
Сортировать по:   новые | старые | популярные
Invader Zim
Участник

Огромнейшая просьба шире освещать подобные мероприятия! На Визите анонсировано не было, объявлений по городу не расклеено. Откуда же простому жителю узнать, что подобное мероприятие будет проходить и его можно свободно посетить.

wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: