В рамках літературного туру до Генічеська завітали відомі письменники

загрузка...

21:11

25 липня Генічеська районна дитячо-юнацька бібліотека зустрічала колег з Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова, які представляли спільний проект «Книгомандри» (за підтримки Українського культурного фонду).

До Генічеська в рамках літературного туру приїхали відомі українські письменники Ірен Роздобудько і Євген Стеблівський.

Розпочала зустріч директор відділу культури Сухорукова Вікторія. Вона привітала гостей словами і смачними подарунками і побажала всім присутнім цікавого спілкування. Євген Стеблівський – письменник, журналіст і волонтер, – представив аудиторії свої книги історичного характеру: «Звенигора», «Кіборги», «Генерал», розповів багато цікавих фактів з маловідомої історії України та провів неочікувані історичні паралелі між долями українського та ірландського народів.

Потім слово взяла українська письменниця, ілюстраторка та сценаристка Ірен Роздобудько, яка прочитала оповідання «Ось такий футбол», зіставивши мирне буденне життя і смерть на мінному полі Донбаса. Згодом авторка перейшла до теми дитячої літератури, зокрема представила на розсуд слухачів цікаві і «не без моралі» «лякачки»: короткі історії, які вчать малечу бути чемними, добрими і вихованими.

На заході усі присутні мали можливість особисто поспілкуватись з письменниками, взяти автограф та ознайомитись із книгами. Після офіційної зустрічі ми запросили гостей до бібліотеки.

Тут письменники і бібліотекарі говорили про важливість книги, про способи залучення дітей до читання, обговорювали різні методи роботи з читачами. На завершення зустрічі наша дружна компанія прогулялась вулицями міста і спустилась на міський пляж, щоб подихати свіжим морським повітрям і набратися енергії сонця і моря.

Надзвичайний день і найприємніші емоції від спілкування з хорошими людьми. Генічеська районна дитячо-юнацька бібліотека висловлює велику подяку керівництву Генічеської школи мистецтв за наданий для заходу актовий зал.

Окрема подяка всім генічанам, небайдужим до культурного розвитку міста.

Директор Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки Селіванова Олена Анатоліївна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: