Веселий ярмарок у Партизанському яслах-садку «Росинка»

15:01:49

 12 травня 2017 року у Партизанському дошкільному навчальному закладі  №7 «Росинка» пройшов святковий захід «Веселий ярмарок». 

 На святі були присутні голова Партизанської селищної ради Галицький Олександр Анатолійович, методист Генічеського районного методичного кабінету Пислар Ірина Анатоліївна, заступник директора з навчально- виховної роботи Партизанської загальноосвітньої школи Азмєєва Саліє Енверівна.

 Захід присвячено формуванню національно-патріотичної свідомості дошкільників, шанобливого ставлення до батьків, поваги до традицій і звичаїв українського народу та інших народів і націй.

 Дошкільники привітали гостей флешмобом «Діти України»  і вручили коровай. А  потім усі присутні ніби опинилися на веселому ярмарку. Чого тут тільки не було!Веселі пісні, запальні українські таночки , жарти змінювалися татарським танцем  «Харун», спільним таночком дітей та мам.

 Діти розповідали пісні як на рідній українській мові, так і на татарській, грали в народну татарську гру «Горщик».

  Яскраві костюми, весела музика нікого в залі не залишила байдужими. Всі присутні ще раз могли переконатися, які теплі, невимушені стосунки панують між батьками та їх дітьми. Гості та батьки отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень від свята.

 А на згадку про чудове свято всі учасники та гості сфотографувалися.

 Сподіваємося, що цей захід надовго залишиться у пам’яті як дітей, так і їх батьків.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Оставьте первый комментарий!

сообщить
wpDiscuz

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: