Андрій Гордєєв поспілкувався з викладачами і студентами Генічеського медичного училища

18:23

5 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з народними депутатами України Олександром Співаковським і Сергієм Хланєм завітали до Генічеського медичного училища, щоб поспілкуватися з викладацьким складом закладу і студентами.

Зустріч була присвячена процесу інтеграції Генічеського медичного училища до Херсонського державного університету.

«Сьогодні у нас в області існує дефіцит кадрів, тому ми робимо все, щоб наші діти обирали Херсонщину для навчання. Наша місія – наблизити освіту для дітей області. Саме тому у регіоні буде створено 4 освітніх холдинга на базі Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського національного технічного університету та Херсонської державної морської академії, де діти зможуть здобути вищу освіту за майже всіма спеціальностями. Також ми розробили і впровадили обласну програму щодо збереження людського капіталу. Два роки тому 75% наших дітей виїжджали з області на навчання, зараз вже цей показник ми зменшили і він сягає 68%. Так, цього недостатньо, але ми продовжуємо роботу», — зазначив на початку Андрій Гордєєв.

Також під час розмови він повідомив гарну новину для освітян: «Ми хочемо створити на базі Генічеського медичного коледжу структурний підрозділ Херсонського державного університету. Це буде майданчик для отримання максимально важливих спеціальностей для жителів Генічеського, Новотроїцького, Іванівського, Нижньосірогозького, Чаплинського районів. Не тільки медичних, але і освітніх».

«Незабаром розпочнеться вступна кампанія та профорієнтація наших дітей. Тому саме зараз у нас є можливість впливати на їхній вибір. Наша молодь має вчитися на Херсонщині», — акцентував увагу присутні Андрій Гордєєв.

За роки існування училища підготовлено  було підготовлено більше 6,5 тис. середніх медичних працівників  для лікувально-профілактичних закладів  України. Сьогодні училище – це сучасний навчальний заклад, що відповідає вимогам суспільства.

Підготовка молодших спеціалістів проводиться на 2-х відділеннях: фельдшерське (спеціалізація «Лікувальна справа», кваліфікація фельдшер) та медсестринське (спеціалізація «Сестринська справа», кваліфікація сестра медична та медична сестра — масажист). Контингент студентів формується на базі повної загальної середньої освіти та  базової загальної  середньої освіти. Усі спеціальності мають сертифікати про акредитацію МОН України. За училищем закріплено 25 лікувально-профілактичних установ, на яких проводиться клінічний етап практичного навчання — виробничі та переддипломні практики.
 
Після заходу голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з жителями Генічеського району, обговорив нагальні проблеми та шляхи їх вирішення, а також запросив долучитися до обговорення плану перспективного розвитку Херсонської області на 2019-2021 роки.

Гуськова Елеонора, прес-служба ХОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Поделиться новостью:
загрузка...

One thought on “Андрій Гордєєв поспілкувався з викладачами і студентами Генічеського медичного училища

  • 5 марта 2019 в 20:43
    Permalink

    Жаль, что стрелковчане не попали в число счастливчиков, с кем губернатор с сопровождающими имели счастье общаться. Абсолютно очевидно, что таким визитёрам важно не попадать в одно и то же место дважды, чтобы не отвечать за пустые обещания, данные на первой встрече. Да, у нас вопросов накопилось достаточно, но у кого-то не хватило смелости ответить за свою брехню. Такими своими действиями эта команда оказала медвежью услугу тому, кто их на эти посты поставил и от чьей партии они прошли в раду.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: