Договір із сімейним лікарем: що треба знати і чому варто поспішати

09:34:58

Всі заклади первинної охорони здоров’я повинні укласти декларації з пацієнтами до кінця 2018 року.

З 1 січня 2019 року, пацієнти які не оберуть собі сімейного лікаря та не підпишуть з ним декларацію, будуть сплачувати за медичні послуги на первинному рівні власним коштом.

  Кожен лікар самостійно набирає собі дільницю. За нормативними документами передбачена межа в 2 тисячі пацієнтів— терапевт (педіатр -900 чол., сімейний лікар- 1800). В Генічеському районі вже декілька сімейних лікарів набрали необхідну кількість пацієнтів.

  Електронна система E-Health, яка в собі акумулює всі документи по пацієнту, просто не буде реєструвати 2001-го пацієнта. Така межа встановлена, аби забезпечити якісні послуги, бо навіть самий гарний лікар фізично не зможе обслуговувати більше пацієнтів.

  У розвинених країнах лікарі первинної меддопомоги без госпіталізації вирішують до 80% медичних звернень за допомогою сучасних знань, базової апаратури та найбільш розповсюджених аналізів та ліків.

  Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли і ви йому довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію. А Національна служба здоров’я України заплатить вашому лікарю за вас. Якщо лікар, який вів вас до початку приписної кампанії, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я.

Адміністрація КЗ «Генічеський ЦПМСД»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Договір із сімейним лікарем: що треба знати і чому варто поспішати: 2 комментария

  • 10 августа 2018 в 10:19
    Permalink

    Дуже схоже на такий собі закомуфльований перепис населення. 18

    Але все одно, треба йти та якнайшвидше отривувати цю декларацію. Все одно від цього можна відхреститися тільки до першого звернення до лікаря. 36

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: