Exif_JPEG_420

Епідемічний поріг в Генічеському районі не перевищено

19:23:54

19 лютого 2018 року в Генічеській РДА відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто питання «Про заходи протидії захворюванню на грип та ГРВІ».

 В ході засідання перший заступник голови РДА О.А. Сищенко доповів, що за інформацією КЗ «Генічеський ЦПМСД», з початку року зареєстровано по Генічеському району 1653 випадки захворювання на ГРВІ, з них 1220 – діти. Госпіталізовано 52 людини, 25 – дітей, 3 вагітних.

 На даний час в Генічеському районі епідемічний поріг поки не перевищений. Проте при збережені тенденції до підвищення темпу приросту існує ймовірність його перевищення.

 Спостерігається збільшення кількості випадків ГРВІ в останні декілька днів на деяких дільницях, але в рамках епідемічного порогу. В обговоренні даного питання також прийняли участь головний лікар КЗ «Генічеська центральна районна лікарня», КЗ «Генічеський ЦПМСД», завідувач відокремленого структурного підрозділу «Генічеський міжрайонний відділ ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України», які звернули увагу на те, що більшість хворих на грип та ГРВІ просто не звертаються до медичних закладів, або переносять хворобу «на ногах», чим ще більше погіршують епідеміологічну ситуацію в районі, розповсюджуючи інфекцію.

 Адже грип – це вірусне захворювання, яке має важкий перебіг, підвищується температура до 38 – 40 градусів, з’являється озноб, сильний головний біль, запаморочення, біль в очних яблуках і м’язах, сльозотеча і різь в очах, а при тяжкому перебігу хвороба може призвести до летальних випадків.

 З огляду на вищевикладене Генічеська РДА звертається до мешканців району при перших ознаках захворювання на грип та ГРВІ звертатися до лікувально-профілактичних закладів, що допоможе вчасно виявити ознаки епідемії та вжити заходів щодо її недопущення в районі.

За інформацією відділурозвитку інфраструктури, з питань НС та ЖКГ Управління економічного розвитку районної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: