Гордєєв, Співаковській та Хлань зустрілися з освітянами та медичними працівниками Генічеського району (відео)

5 березня до Генічеська з робочим візитом завітали голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, народні депутати України Олександр Співаковський, директора Департаментів ОДА Віктор Короленко і Євген Криницький.

Спочатку гості разом з проректорами і деканами факультетів Херсонського державного університету відвідали Генічеське медичне училище, а потім у районному Будинку культури зустрілися з освітянами та медичними працівниками району.

Головною темою зустрічі був дефіцит людського капіталу на Херсонщині. За словами очільника облдержадміністрації Андрія Гордеєєва, влада залучає інвесторів, покращує умови для медиків і освітян, розвиває матеріальну базу, будує нові амбулаторії, але там нікому працювати.

В області не вистачає спеціалістів, без яких неможливий якісний розвиток держави і регіону.

Тому на Херсонщині створюється потужний освітній холдінг, до якого увішло і Генічеське медичне училище.

Наразі вищі навчальні заклади області спроможні готувати спеціалістів усіх напрямків. Тому потрібна допомога середньої та дошкільної освіти для комплектування кращими студентами, які б залишилися працювати в області.

Докладно у нашому відео:

Після офіційної частини зустрічі, представники Херсонського державного університету поздоровили присутніх жінок невеличким концертом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 5
    Поширили:
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: