На зустрічі з нардепом Івановим у Генічеській лікарні, “слуг народу” закликали зупинитись (відео)

Сьогодні до Генічеської ЦРЛ вперше завітав народний депутат України від 185 округу Володимир Іванов та зустрівся з лікарями медичного закладу.

Враховуючи, що на часі медична реформа, хочу вислухати ваші проблеми і болі“,- запропонував такий формат зустрічі Іванов та окреслив час у 30-40 хвилин.

А далі про проблемні питання фактично говорили лише медики та представники райради.

Як зазначив директор некомерційного закладу Генічеська ЦРЛ Ельдар Фетієв, з ходом запропонованої реформи він бачить лише нівелювання медичної допомоги.

Перш за все складається критична ситуація з фінансуванням, бо ті суми які буде виплачувати лікарням Національна служба здоров’я, не покривають затрат.

Оперативне лікування – сума в 2 000 гривень. Це нереально. Найближча країна Європи, куда ми прагнемо – Польща, оплачує близько 6 000 євро”, – привів приклад Фетієв.

Не менш категоричний був і голова райради Андрій Євстратов, який підкреслив, що ми маємо “шанс” втрати, все що у нас залишилося у медицині, як це трапилося в інших районах.

“Все звалюють на місцеві ради, але ми не гумові. Це ж мільйони. Ми якось протрималися, рятуємо людей, а що далі?“, – поцікавився Євстратов.

А далі Генічеській лікарні потрібно майже 70 млн гривень на медичне обладнання, щоб перейти на повноційну роботу з НСЗ.

Проте фінансові проблеми, навіть якщо не враховувати низьку зарплату, не єдині у медзакладах. Про це говорили на зустрічі лікарі.

Головне, що скоро нікому буде лікувати хворих у невеличких містах. Молоді лікарі не йдуть працювати у районні лікарні на мінімальну зарплату в 4 600 гривень. А кращі їдуть за кордон.

Заставити молодих спеціалістів відпрацьовувати вкладені в їх навчання кошти неможливо.

“Що ви робите, зупиніться. Депутати від “Слуг народу” зізнайтесь, щось пішло не так. Це розвал медицини“, – закликав нардепа депутат райради , лікар-нарколог Валерій Семенов.

В той же час головний економіст лікарні зазначила, що працює тут з 1988 року, але такой складной ситуації, як зараз, ще не було.

А що ж Володимир Іванов? А нічого! Народний обранець пообіцяв, що передасть (кому? – НВ) всі ці проблемні питання та може організувати зустріч з міністром охорони здоров’я для делегації від Генічеського району.

На цьому поки що все закінчилося…

Докладно в нашому відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

4 thoughts on “На зустрічі з нардепом Івановим у Генічеській лікарні, “слуг народу” закликали зупинитись (відео)

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: