Студенти Генічеського медичного училища завітали до ХДУ

00:08:02

Студенти Генічеського медичного училища завітали у гості до Херсонського державного університету з нагоди святкування Всесвітнього дня фармацевта. Голова студентського самоврядування Чуб Владислав привітав викладацький та студентський колективи, а Кот Тетяна і Заворочай Марія подарували музичні номери.

Керівництвом медичного факультету проведена екскурсія, де майбутні медики із Генічеська ознайомились із матеріально-технічною базою, дізнались, як проходять заняття, теоретичні і практичні, правилами внутрішнього розпорядку.

Медичний факультет створений в 2018 році на базі факультету природознавства, здоров’я людини і туризму. Сьогодні факультет об’єднує 3 кафедри, на яких працюють 4 доктори наук, професори, 24 кандидати наук, доцента. Підготовка проводиться за освітніми програмами «Магістр», «Бакалавр» спеціальностей «Фізична терапія. Ерготерапія»; «Фармація, промислова фармація», «Медицина», «Хімія», «Спеціальна освіта».

 Студенти медичного училища в останній раз завітали до ХДУ в якості гостей, адже з 1 січня 2019 року Генічеське медичне училище буде входити до складу університету.

  Отже, Генічеське медичне училище офіційно стане Генічеським медичним коледжем Херсонського державного університету.

Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ Студенти Генічеського медичного училища  завітали до ХДУ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: