У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарів

11:38:13

У населення виникає багато запитань щодо реформування медичної галузі та введення електронної охорони здоров’я, тому адміністрація КЗ «Генічеський ЦПМСД» розпочинає цикл інформаційних статей щодо впровадження електронної медичної системи охорони здоров’я.

  Реформа розпочалась з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. З 01 квітня 2018 року розпочинається робота в електронній медичній системі eHealth в тестовому режимі, але заключення договорів з пацієнтами Генічеського району розпочнеться тільки після того, як буде встановлене та протестоване програмне забезпечення – про дату початку заключення договорів (декларацій) буде повідомлено додатково.

  Щоби встигнути вчасно заповнити електронну базу, потрібно обрати лікаря до 1 липня. Якщо людина не підписала таку декларацію, то допомогу можна буде отримати лише за гроші. Безкоштовно зможуть надати лише невідкладну допомогу, незалежно від укладення договору.

  Щоб укласти декларацію з сімейним лікарем, необхідно визначитися з кандидатурою, записатися на прийом та з’явитися до лікаря з паспортом та ідентифікаційним кодом.

  Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.

  Основний спосіб заповнення декларації — електроний: лікар внесе ваші дані в систему. Важливо, що декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде вам СМС-повідомленням. Якщо ж у вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує ваші документи, щоб долучити їх до декларації. Перевага електронної системи охорони здоров’я – забезпечення надійного захисту персональних даних та конфіденційної медичної інформації завдяки вбудованим потужним засобам захисту інформації від несанкціонованого доступу.

  До спеціаліста вузького профілю пацієнт зможе потрапити тільки за направленням сімейного лікаря. Для дитини також обирається педіатр та укладається з ним договір. Маршрут пацієнта після заключення декларації, буде визначати сімейний лікар. Обмежень відвідування сімейного лікаря немає.

  Потім лікар роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до лікаря.

  При підписанні декларації кожен пацієнт зможе отримати копію Порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженого МОЗ. Цей Порядок чітко описуватиме, на яку гарантовану первинну медичну допомогу зможе розраховувати пацієнт і якими є обов’язки сімейного лікаря.

  На випадок відпустки або хвороби у вашого лікаря має бути заміна — інший лікар первинної ланки або черговий заклад первинної медичної допомоги. Якщо вам знадобиться допомога, а ви знаходитесь в іншому місті, звертайтесь до найближчого закладу первинної медичної допомоги.

  Електронна система охорони здоров’я – це система, яка допомагає пацієнтам отримувати, а лікарям – надавати якісні медичні послуги. А ще – дозволяє контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров’я державні кошти і запобігати зловживанням.

  Ваш лікар стане агентом сім’ї в системі охорони здоров’я. Він буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику. Для цього лікар має бути мотивований, передусім — фінансово.

Які послуги надаватиме ваш лікар?

  Лікар первинної медичної допомоги — це спеціаліст, який має всю інформацію про ваше здоров’я. Завдяки цьому він бачить взаємозв’язки та може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного спеціаліста.

Інформація про стан здоров’я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров’я. Навіть коли громадянин перейде до іншого лікаря, уся інформація буде доступна.

Як обрати лікаря?

  Ви можете обрати будь-якого сімейного лікаря для всієї родини, терапевта для дорослого, педіатра для дитини незалежно від місця вашого проживання чи реєстрації.

  Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли і ви йому довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію. А Національна служба здоров’я України заплатить вашому лікарю за вас.

  Адміністрація Центру первинної медико-санітарної допомоги звертається до населення з великим проханням заключати декларації з вашим дільничним лікарем, зберегти систему «дільниці» для рівноваги кількості заключених угод серед лікарів.

Надаємо інформацію про лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги для більш детального ознайомлення:

У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівАбдуллаєва Левіза Решатівналікар загальної практики-сімейний лікар, стаж роботи за спеціальність 32 роки.  

Дільниці обслуговування: м. Генічеськ:

Вул.9 січня, провул. 9 січня, вул.8 березня, вул.Центральна — від №№92-35 і до кінця вулиці; вул.Козацька, провул.Артема, Нижня слободка, Верхня слободка, вул. Відродження від №№126-125 і до кінця вулиці, вул.Геройська, провул. Сивашський, вул.Шевченка від №34-142 та № 39-153; провул.Чернишевського, вул 993 стр.полку; вул.Гоголя віж №118-190 та №91-205, вул.Енгельса, вул.Козинця, вул.Маяковського, вул.Чкалова, провул.Чкалова, вул.Космонавтів, вул.Колективна від №38 та №39 і до кінця вулиці; вул.Лазурна, вул.Південнна №№52-116 та №45-111, вул.Лермонтова.

 

 

У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівАкуамоа-Боатенг Олена Володимирівна — лікар педіатр, І атестаційна категорія, стаж роботи за спеціальністю 36 років.

Дільниці обслуговування: м.Генічеськ

Селище «Північний», вул.Прихненка, вул.Молодіжна, вул.Колективна, №1-39, №2-38

Вул.Соборна №146-161.

Вул.Пушкіна №61-88 вул.О.Матросова, вул.Зелена №39-44

Вул.Мічуріна, провул.Мічуріна, вул.Віноградна, вул.Гоголя,№45-89, №52-116. Вул.Абрикосова, вул.Шаслива, вул.В.Гака, вул.Некрасова, вул. П.Комуни №45-63, вул.Д.Кривоноса, вул.Плавська, вул.Сиваська, вул. Південна №1-43, №2-50; вул.Бірючанська, вул.Белінського, вул.Ковпака, вул.Невського, вул.Тиха, вул.Світла,вул.Соняшна, вул.Соборна від №222 і до кінця; вул.Квіткова.

 У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівАлексеєнко Михайло Васильович –лікар загальної практики –сімейний лікар, І атестаційна категорія. Завідувач амбулаторією ЗПСМ смт Партизани (Рикове) стаж роботи за фахом 37 років.

Дільниці обслуговування:

смт Рикове, с.Догмарівка, с.Гайове,с.Муравійник

 

 

 У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівБорняков Євген Миколайович – лікар-терапевт, І атестаційна категорії, стаж роботи за спеціальністю — 40 років.

Дільниці обслуговувування: м.Генічеськ

вул. Азовська, провул.Азовський, провул. Лікарняний, вул.Горького, провул.Горького, провул.Гагаріна, вул. Гоголя №№2-50, 1-55.вул.Коцюбинського (непарна сторона); вул. Вишнева; провул.Вишневий, вул.Міська з №74 і до кінця вулиці, з №83 і до кінця вулиці; провул. Казакова; вул.Дружби народів з №39 та з № 46 і до кінця вулиці; провул.Дружби народів; пр.Миру, №№70-132; №№71-149; вул.Суворова №№2-78; провул.Суворова, вул. Жовтнева, вул. Приморська (парна сторона), провул. Пар.Комуни, вул.Шабовти, провул.Шабовти.

вул.О.Матросова, вул. Соборна №№109-201; №№114-198; провул. Соборний, вул.Гоголя, №№54-116;№№ 59-89; вул.Зелена з №43 та з №42 і до кінця вулиці; вул.Колективна №№2-32; №№1-31; вул.Віноградна; вул. Молодіжна №№1-27, №№2-40; вул. Мічуріна, вул. Абрикосова, вул.Пушкіна з №61 та з № 88 і до кінця вулиці, вул.Пар.Комуни №№2-62; №№1-43, провул.Ушакова, вул.Ушакова; вул.Шевченка №№ 2-32; №№1-37.

  У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівБастрикіна Наталя Вікторівна- лікар педіатр, І атестаційна категорія. Стаж роботи за спеціальністю 25 років.

Дільниці обслуговування:

 смт.Новоолексіївка,с.Олексіївка, с.Ярошки, с.Бойове,с.Червонопрапорне,с.Ясна Поляна,с.Салькове

 

 

 

 У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівБорова Раїса Іванівна — лікар педіатр, І атестаційна категорія, стаж роботи за спеціальністю- 43 роки.

Дільниці обслуговування: м.Генічеськ

Пров.Лікарняний, провул.Азовський, вул.Азовська, вул.Бр.Коваленків до №№39-50; вул.Горького, провул.Горького, провул. Гагаріна, вул.Дровнікова, вул.І.Франка, вул.Перлинна, провул.Хлібозаводський від №20; вул.Коцюбинського, вул.Міська від №83 та №72 і до кінця, вул.Монастирська від №24 та №№55 і до кінця вулиці; провул.Казакова, вул.Лободи, пр.Миру від №70 та №71 і до кінця вулиці; провул. Дружби народів; провул.Першотравневий, вул. Жовтнева, провул.Пар.комуни, вул. Приморська, вул. Слов’янська, вул. Суворова, провул. Суворова, вул.Шабовти, провул.Шабовти, вул.Пар.Комуни №№2-74, №№1-43; провул.Арабатський.

 У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівГайдук Людмила Іванівна — лікар педіатр, І атестаційна категорія, стаж роботи за спеціальністю понад 37 років.

Дільниці обслуговування: м.Генічеськ

Вул.Д.Бідного, провул.Д.Бідного, вул.Соборна №№1-161, №2-144; провул Соборний, провул.Гастело, вул.Морська, вул. Зелена №№1-37, №№2-44. Вул.Курортна; провул.Калиновий, вул. Міська №№1-81, №№2-72; вул. Центральна №№2-90; №№1-33; пр.Миру №1-69, №2-64; вул.Монастирська №№2-22; №№1-53; вул.Відродження №№2-124, №№1-125; провул.Відродження; провул.Московський; провул.Пушкіна №№1-61, №№2-86. Узвіз Монастриський, узвіз Портовий, провул.Революції, провул.Спортивний, провул. Казковий, вул.Набережна, вул. Ушакова, вул. Шевченка №№2-32; №№ 1-37; вул. Вокзальна; провул.Вокзальний

 У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарівГондар Галина Іванівна – лікар педіатр, І атестаційна категорія, стаж роботи за спеціальністю 30 років.

Дільниці обслуговування:

смт Рикове, с.Догмарівка, с.Гайове,с.Муравійник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

3 thoughts on “У Генічеському районі вже пропонують обирати лікарів

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: