В Генічеському районі 85% дітей отримали щеплення від кору

09:57:49

В Україні спалах кору, кількість хворих стрімко зростає, найбільше хворих – в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. В 2017 році кір вже забрав життя двох дітей в Одеській області, які не були щеплені від цієї хвороби.

Наприкінці грудня 2017 року в Херсонський області зареєстровано 2 підтверджених випадку кору дорослих.

Головною причиною спалахів кору в Україні є низький рівень охоплення профілактичними щепленнями. За таких умов захворюваність на кір зростає кожні 5-6 років, що й спостерігається нині. Адже за офіційними даними, у минулому році менше половини дітей в Україні були вакциновані від кору згідно до Календаря щеплень.

Станом на 1 січня 2018 року в Генічеському районі 85% дітей віком до 6 років отримали 2 дози вакцини КПК. Про це “Новому Візиту” повідомили в адміністрації КЗ «Генічеський ЦПМСД».

Лікарі нагадують, що кір є однією з головних причин дитячої смертності у всьому світі. Хвороба небезпечна такими ускладненнями як пневмонія та ураження головного мозку, а вберегти від захворювання та її наслідків допомагає вакцинація. Смерть, якій можна запобігти за допомогою вакцинації, називають “неприйнятною трагедією”.

МОЗ України закликає батьків в усіх областях України вакцинувати дітей від кору. Згідно до Календаря профілактичних щеплень, дитина має отримати дві дози вакцини КПК у 1 рік та 6 років.

До уваги батьків дітей віком від одного до дев’яти років! Якщо ви пропустили першу чи другу дозу  вакцини за графіком, зверніться до медичної установи та зробіть безоплатне щеплення якомога швидше. Тим дітям, яким скоро виповнюється 1 рік або 6 років, важливо зробити щеплення за календарем щеплень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: