Генічеські плавці — найкращі в області

14:25:02

11 березня 2018 року відбувся відкритий чемпіонат Херсонської області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків у якому взяли участь найкращі спортсмени Херсонщини та м. Мелітополя. Загальна кількість учасників більше 80 спортсменів.

Кожен прагнув до перемоги, а найсильніші здобули її. Це була запекла боротьба між учасниками різних вікових категорій і можливостей, але об’єднувало їх одне: бажання довести усім і в першу чергу собі, що вони гідні нагороди.

На цих змаганнях спортсмени долали дистанції різної довжини: від 50 до 100 метрів брас, кроль, на спині, навіть була заявлена така дистанція як 100м батерфляй, яку здолали наймужніші.

У Чемпіонаті взяли участь і спортсмени з Генічеської районної КДЮСШ (директор Носов О.І.): Остащук Данило, Панкратов Олександр, Прядко Максим, Пахоменков Олексій, Пахоменков Олександр, Меметов Рустем, Боровська Марія, Лозова Анастасія, Большакова Дар׳я, Іванова Ганна, Король Микола.

Наші спортсмени показали найкращі результати і здобули велику кількість медалей: 15 медалей за І місце, 8 медалей – за ІІ місце, 5 медалей – за ІІІ місце, ще наші плавці вибороли два 4 місця та одне 5 місце. Більшість учасників нашої команди мають по 3-4 нагороди,здобуті нелегкою працею. Сьогодні учні Генічеської районної КДЮСШ у котрий раз довели, що гідні титулу найкращих плавців у області.

Нічого не дається просто так. Немає нагород без болю, тренувань іі волі. Якщо бажаєш бути першим – тренуй, загартовуй своє тіло і дух. Адже, перемога – це тільки 1 відсоток таланту і 99 відсотків праці.

Ми бажаємо нашим спортсменам постійних нагород і п׳єдисталів. Сподіваємося, що вони завжди будуть показувати високі результати.

Заст. директора з навчально-тренувальної роботи Генічеської КДЮСШ Ігнацевич Л.М.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.