Спорт та здоровий спосіб життя – головні пріоритети виховання дошкільників в я\с №17 «Теремок»

     Одним з провідних напрямків роботи Генічеського ясел – садка №17 «Теремок» (завідувач В.В.Кокуль) є виховання інтересу до рухової діяльності та формування потреби в систематичних заняттях фізкультурою.

Саме тому важлива увага приділяється пропагуванню здорового способу життя для розвитку малечі. 25 жовтня 2019 року фізкерівник Володимир Кокуль організував для малят справжнє свято спорту «Олімпійцями зростаємо», яке було проведено у Генічеській дитячій юнацькій спортивній школі.

Вихованцями спортивної школи були представлені різні види спорту, а саме: гирьовий спорт, дзюдо, акробатика, гімнастика, бокс, нунчаку – до, які вдало продемонстрували Петрічко Віктор, Сажнєв Ілля, Нестеренко Кирило, Дворський Михайло, Кокуль Лілія, Кузнєцов Дмитро. Діти були у захваті від юних спортсменів, які своїм прикладом показали, що тільки спорт та здоровий спосіб життя виховує та розвиває вольові якості, естетичні ідеали та бажання перемогти.

Дошкільнята з цікавістю розглядали спортивні знаряддя, майданчики для різних видів спорту. З почуттям гордості споглядали, як їх улюблений фізкерівник виконує вправи з величезною гирею, володіє східним бойовим мистецтвом. Найцінніше в спілкуванні з дітьми – це власний приклад, а приклад, який дає дітям їх фізкерівник Володимир Кокуль можливо, когось приведе до спортивної секції, або відкриє двері у світ професійного спорту.

Висловлюємо подяку за підтримку у організації спортивного заходу для дошкільнят директору ГДЮСШ Годес Е.В. та охоронному підприємству «ПАТРІОТ», які завжди підтримують спортивні ініціативи закладу.

За інформації Генічеського ясел – садка №17 «Теремок»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Спорт та здоровий спосіб життя – головні пріоритети виховання дошкільників в я\с №17 «Теремок»

 • 2 Листопада 2019 о 01:05
  Permalink

  Владимир Анатольевич, огромная благодарность от родителей детишек детского сада 17 “Теремок”Таких тренеров как Вы не много, кто вкладывает душу в работу, всецело принадлежит спорту и всегда готов прийти на помощь! Ответственности, дальновидности и усердия вам не занимать! Спасибо за труд,сердечно благодарим Вас за педагогический талант, высочайший профессионализм, целеустремленность, душевную щедрость и кропотливый тренерский труд.Ваше терпение, отзывчивость, чуткое отношение и способность увлечь детишек, открывая им много нового, вдохновляют на новые победы и прививают нашим детям любовь и интерес к спорту! Спасибо Вам за праздник!

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: