у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання «Козацькі ігри»

15:01:11

Україна – це отча земля, рідний край, де ми народилися. Наша держава розташована в центрі Європи. Через усю Україну з півночі на південь протікає могутній Дніпро — одна з найбільших річок Європи. Справді, немає у світі кращого неба, ніж небо України. Високе, мов наш дух, воно благословляє свою Вкраїноньку, береже у віках її материнську любов, тому його ніколи не віддалити від рідної землі. Україна – це територія гідності і свободи.

14 жовтня Свято Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, День захисника України. Саме до цієї визначної дати у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання «Козацькі ігри», організаторами яких стали керівник фізичного виховання Черняєв Д.С. та викладач фізичного виховання Ісак С.І.

Участь взяли команди студентів 1-го курсу відділень «Сестринська справа» і «Лікувальна справа»: 11 медсестринська , 21 фельдшерська групи. Естафета складалась з таких етапів: стрибки на скакалці, перетягування канату, стрибки у мішках, ведення тенісного м’яча ключкою. Переможцями стали фельдшери.

Метою заходу стало: відзначати День захисника України, сприяти згуртуванню студентського коллективу, виховувати патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини.

За інформацією Генічеського медичного училища

у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри» у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри» у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри» у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри» у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри» у Генічеському медичному училищі пройшли спортивні змагання  «Козацькі ігри»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: