В міськраді задоволені виступом ФК “Генічеськ” у літньому сезоні

загрузка...

Справжнім відкриттям сезону стала футбольна команда «Генічеськ», вважають у міськвиконкомі.

Ще навесні за ініціативи міського голови Олександра Тулупова люди, небайдужі до розвитку спорту та зокрема футболу в місті, вирішили підняти аматорський футбол у Генічеську на новий рівень.

Для початку вихованці міського футболу, які раніше грали за різні колективи сіл та селищ нашого та сусідніх районів, отримали запрошення повернутися до команди рідного Генічеська. На посаду тренера був запрошений молодий, та вже з певним ігровим та тренерським досвідом спеціаліст Олександр Ганчев. Йому вдалося налагодити тренувальний процес та створити боєздатний колектив, що став міцним горішком для фаворитів районних змагань.

І результати не забарилися. За підсумками відкритого Чемпіонату району серед аматорських команд 2019 року ФК «Генічеськ» посів почесне призове третє місце (минулого року – шосте) та став фіналістом розіграшу традиційного Кубка районної федерації футболу.

Усі без винятку гравці «Генічеська» заслуговують на похвалу: ветерани та молоді футболісти, оборонці та футболісти атакуючої ланки. Власним прикладом надихали молодь капітан Микола Якунін, Павло Серебрянський, Євген Ларін, Роман Нестеренко та інші. Не відставали від старших і молоді гравці – вчорашні вихованці ДЮСШ Артем Паляниця, Артем Тищенко, Микита Слєпов. Окремо слід відзначити студентів, що навчаються в інших містах країни та приїздили на матчі рідної команди щотижня, – Петра Мальованого, Максима Лук’яненка, Дмитра Приходька.

А ще успіху не було б без підтримки міського голови Олександра Тулупова та підприємців, що допомагали команді на протязі сезону. Усі витрати по перевезенню команди до місць змагань узяло на себе Генічеське АТП-1 та його начальник Олександр Пустовіт. Фінансову допомогу надали підприємці Олександр Герела, Оксана Симонова, Василь Литвиненко, Роман Новицький, Артур та Шаварш Алекяни, Олександр Умріхін, Сергій Гоман, Сергій та Руслан Мінькачі. За це їм велика подяка!

Вже через кілька днів візьме старт новий сезон – зимовий. У ньому перед командою поставлені нові амбітні цілі й задачі, до виконання яких футболісти готові на сто відсотків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: