В Сиваші змагалися за Кубок Херсонської області з плавання на відкритій воді

21:41

20 липня 2019 року в акваторії затоки Сиваш Арабатської Стрілки відбувся відкритий Кубок Херсонської області з плавання на відкритій воді.

У змаганнях прийняли участь спортсмени із Генічеська, Мелітополя, Миколаєва, Сум та Херсона. Спортсмени змагалися на дистанціях 1500, 2000, 3000, 5000 та 7500 метрів згідно вікових категорій та у категорії «masters». Головний суддя змагань О.І. Носов (Генічеськ).

Генічеський район було представлено спортсменами Генічеської КДЮСШ (директор О.І. Носов, тренери О.І. Носов, Р.А. Бурлін, С.М. Прядка). На дистанції 5000 м чемпіонами стали Олександр Панкратов та Ганна Іванова, а Микола Король та Дар’я Большакова посіли друге місце. Максим Снєгірьов став третім на дистанції 3000 м.

Інші спортсмени показали свої кращі результати.

Переможці та призери отримали дипломи, медалі та пам’ятні подарунки від фірми “Head”.