День святого Валентина в Генічеському медичному училищі

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до Дня святого Валентина зі студентами Генічеського медичного училища. Святковий концерт провела 31 фельдшерська група, керівник якої викладач Солоп Ольга Володимирівна.

 Студентам та викладачам розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі. Академічні групи підготували веселі та ліричні номери художньої самодіяльності, декламували гарні вірші про кохання.

 День святого Валентина, або День закоханих – свято, який 14 лютого відзначають багато людей по всьому світу. У США – c 1777 року, в країнах СНД – з початку 90-x років. Історія свята дня святого Валентина бере свій початок з Луперкалій Стародавнього Риму.

  У 494 році н. е.. Папа Геласій I спробував заборонити Луперкалії. Свята, який прийшов на заміну Луперкалії, був призначений небесний покровитель – святий Валентин, якого римський імператор Клавдій II наказав вбити за його проповідницьку діяльність серед молоді.

 Він був страчений 14 лютого. Клавдій II розсудив, що одружений солдат навряд чи буде хоробрим і запеклим, тому заборонив легіонерам одружуватися. Епіськопі міста Терні Валентин вважав інакше і таємно вінчав закоханих солдатів.

 Через деякий час Валентин був схоплений і засуджений до скарбниці. У в’язниці, священик Валентин закохався в дочку чи то свого ката. Але, на жаль, любов Валентина не врятувала, і він таки був страчений 14 лютого приблизно в 270 році нашої ери.

 Перед смертю Валентин написав любовний лист своїй коханій, яке закінчив словами «від твого Валентина». Як свідчить легенда, цей лист і поклало початок традиції писати своїм улюбленим листи з зізнаннями в коханні – валентинки. Велика частина «валентинок» анонімна, не має зворотної адреси, написана справа наліво або лівою рукою. Так прийнято – це додає загадковості. Правда одержувачі потім змушені шукати анонімного посланника, якщо вірять у долю.

 На календарі – лютий, за вікном мороз, але в наше училище завітав самісінький теплий та романтичний день року – свято закоханих.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: