Духовно-патріотичне виховання починається з дитячого садка

загрузка...

19:49:13

У середині жовтня, коли ще теплі сонячні промінчики зігрівають землю, а дерева пишаються своїм барвистим вбранням, в Україні відзначають три чудових свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. 

 Їх, без сумніву, люблять як дорослі, так і діти. Тому проведення з цієї нагоди тематичних заходів у дошкільних навчальних закладах району стало вже традицією. Особливо малюкам подобаються козацькі розваги, у чому переконались усі гості урочиcтостей, які відбулися в Новоолексіївському ясла-садку «Івушка».

  Вихователь старшої групи Л.П.Шевчук, музичний керівник Т.О.Ольшанська, методист О.М.Резанова під чуйним керівництвом завідувача ДНЗ Н.Р.Дубських підготували для вихованців та провели справжнє дійство, покликане зацікавити дітей минулим українського народу та виховати в них патріотичні почуття. 

Святково вбрані у вишиванки маленькі козаки та козачки із радістю розповідали вірші та прислів’я, співали пісні, танцювали захоплюючі таночки. Таким чином вони виражали свою любов до України, повагу до її звичаїв, традицій та історичного минулого.
 Разом з відважним козаком Мамаєм хлопчики змагалися у різноманітних конкурсах: від перетягування канату до осідлання імпровізованого коня та вправляння  на шаблях. Дівчатка ж в усьому підтримували своїх юних захисників, а часом і самі долучалися до поєдинків.
З особливою увагою за тим, що відбувалося на сцені, спостерігали запрошені на захід отаман Усть-Азовського окремого козачого полку війська Запорізького та його козаки. Вони щиро аплодували малюкам, а в кінці поспілкувалися з ними та дали потримати справжню шаблю.
Загалом, свято минуло в дружній атмосфері, сповненій позитивних емоцій. Малюки, ще не до кінця усвідомлюючи це, пройнялися духом патріотизму, любові до своєї Батьківщини, почуттям гордості за свою землю, бажанням примножувати її здобутки та красу. Безумовно, нікого із присутніх захід не залишив байдужим.
Автор Анна Соколова, фото Оксана Резанова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 16
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: