Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

Відбувся фінальний захід І етапу обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра». Місцем проведення заходу було визначене Вище професійне училище № 2 м. Херсону.

Ініціатори обласного проекту — Херсонський обласний центр зайнятості та Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки. Співорганізаторами проекту є також: 

  • управління культури Херсонської обласної державної адміністрації,
  • управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації,
  • департамент інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації,
  • департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації,
  • Херсонське обласне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Мета проекту:

— сприяння національно-патріотичному вихованню дітей старшого шкільного віку шляхом підвищення їх поінформованості про соціальний та економічний розвиток рідного краю, його природні ресурси, історичну та культурну спадщину;
— привернення уваги молоді до одного з перспективних напрямків економічного розвитку області – туризму, в т.ч. зеленого, сільського та агротуризму;
— створення учасниками Проекту інформаційного банку даних щодо туристичної привабливості області для подальшого його використання у всесвітній мережі Інтернет. 

Проект стартував у квітні 2016 і проходить у декілька етапів. Тож 17 листопада було підсумовано роботу, виконану учасниками проекту з дня його старту, та визначено кращі командні розробки у категорії «Кращий туристичний маршрут» 

Навесні із зацікавлених та творчих старшокласників було сформовано двадцять команд-учасниць (по одній у кожному районі області й у містах Херсоні та Новій Каховці). А впродовж травня-вересня 2016 року учнівська молодь відвідала серію майстер-класів, тренінгів та бібліографічних оглядів, на яких під керівництвом досвідчених спеціалістів дізналася про історію та природні багатства краю, про інформаційні джерела, завдяки яким можна поглибити знання про Херсонщину, — як очно, так і заочно, у форматі відеоконференцій. 

Команда Генічеського району «Профіfirs», до складу якої увійшли старшокласники Генічеської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (керівники Лисенко О.Л., Семілєтова Н.І., Олексенко Ж.В.), завзято взялася за виконання першого квестового завдання: щонайкраще дослідити рідні місця, зібрати фото та відеоматеріали, а потім прокласти нові туристичні маршрути на теренах свого району, — із тим, щоб продемонструвати найцікавіші, маловідомі, нові об’єкти, що можуть привабити туристів і тим самим сприяти майбутньому розквіту свого краю.

У першій половині дня команди-учасниці з успіхом продемонстрували свої напрацювання, виконані в першому етапі проекту.

Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

Команда Генічеської школи №1 зайняла 2 місце в обласному етапі профіквеста

 Експертна рада та журі рекомендували їх до опублікування у спеціальному блозі проекту «В долонях степу і Дніпра» та нагородили дипломами шестірку команд-фіналістів за найкращі маршрути та їхню яскраву презентацію.

Команда нашого району посіла призове ІІ місце на цьому етапі. Ми щиро віримо у туристичне майбутнє нашого краю і пишаємося тим, що маємо змогу долучитися до цієї важливої справи.
 За інформацією  Генічеської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: