Олександр Співаковський: Генічеський медколедж приєднався до потужного освітнього холдингу (відео)

21:02

Сьогодні Генічеськ відвідав народний депутат України, почесний ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Разом з науковцями університету, головою ХОДА Андрієм Гордєєвим та нардепом Сергієм Хлань він зустрівся з колективом Гениічеського медучилища, освітянами та медичними працівниками району.

Про свої враження Співаковський розповів у Фейсбук.

Разом із Андрієм Гордєєвим, Сергієм Хлань, Євгеном Криницький, Виктором Короленко, проректорами і деканами факультетів Херсонського державного університету познайомились з матеріально-технічною базою Генічеського медичного коледжу, який у процесі приєднання до університету стане потужним майданчиком для підготовки фахівців медичної галузі, яких сьогодні так не вистачає на Херсонщині.

За даними Департаменту освіти та науки Херсонської облдержадміністрації потреба в медпрацівниках складає 1500 осіб та 1700 вчителів. Випускники Генічеського медколеджу можуть продовжити своє навчання на медичному факультеті в ХДУ. Створення потужного освітнього холдингу, яке зараз відбувається, забезпечить нашій молоді умови для їх подальшої капіталізації. Потужна медична інфраструктура, гарні фахівці – це те чого вимагають сучасні реалії. Реформування медичної галузі почалося, а задача освітян – забезпечити лікарні достатньою кількістю медиків у найвіддаленіших куточках Херсонщини. Для комфорту молоді, це я зазначив на зустрічі, ми створюємо і сучасну інфраструктуру в Херсонському державному університеті – лабораторії, їдальня, басейн, коворкінг-центр тощо. Матеріально-технічна база є спільним майданчиком і для Генічеського медичного коледжу, і для Бериславського педколеджу, який також ввійшов до складу вишу. Все це для того, аби молодь отримала якісну освіту, була конкурентною. Саме за таких умов молодь, яка навчається на рідній землі, зможе, досягаючи успіху для себе, для своєї родини, розбудовувати незалежну Україну.”, – написав Співаковський.

Коментар для “Нового Візиту”:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: