Педагоги та батьки учнів Генічеської школи подякували за новий дах

14:42:49

1985 року радо відкрила свої двері загальноосвітня школа №3 для всіх маленьких діточок нашого міста. Минали роки. 2018 рік –це рік, коли був проведений капітальний ремонт даху нашого навчально-виховного комплексу, баскетбольного майданчику для всіх дітлахів мікрорайону.

Админістрація, педагоги,батьківська організація щиро дякує голові районної Ради – Євстратову А.О., який не байдужий до освітньо-виховного процесу дітей. Як справжній управленець у районі, він бачить потреби школи, переймається її проблемами та завжди находить шляхи їх подолання.

Педагоги та батьки учнів Генічеської школи подякували за новий дах

Вже багато років дах школи перебував у незадовільному стані, поточний ремонт не давав бажаного результату. А в серпні- жовтні місяці 2018 року за кошти районного бюджету був проведений капітальний ремонт даху всієї будівлі, а також у актовій та спортивній залі школи. Було здійснено заміну м`якої крівлі на односкатну будівельну металеву. Виконувала роботи організація ТОВ «Берислав будсервіс». Керівник – Григорович В.Я.

Ми вдячні голові районної Ради – Євстратову А.О., голові районної державної адміністрації – Воробьйову О.С., завідуючій районним відділом освіти – Поповій І.М., директору централізованої бухгалтерії Черніковій Н.О., директору господарчої групи – Копичак І.М. за увагу та турботу по відношенню до дітей.

Педагогічний колектив школи та батьки учнів

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

загрузка...

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: