Переможцям обласних конкурсів «Флагмани шкіл Херсонщини» та «Учень року» вручили стипендії

19:27

Напередодні Нового 2019 року в Генічеському районному Палаці творчості дітей та юнацтва відбулася урочиста церемонія вручення обласних стипендій переможцям обласного конкурсу серед вчителів закладів загальної середньої освіти «Флагмани шкіл Херсонщини» та обласного конкурсу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Учень року».

  Ці щорічні обласні стипендії призначаються з метою стимулювання інтелектуального, творчого розвитку вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти Херсонської області, професійної майстерності педагогів та активізації  потенційних пізнавальних можливостей учнівської молоді. За підсумками 2018 року 27 талановитих вчителів Генічеського району визнано «Флагманами шкіл Херсонщини», а 26 обдарованих учнів вибороли почесний титул «Учень року».

    Привітати кращих з найкращих прийшли голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Степанович Воробйов, заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнара Решатівна Бекірова, заступник голови Генічеської районної ради Віктор Іванович Краєвий та начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Миколаївна Попова, які вручили стипендії та побажали переможцям яскравих досягнень та успіхів у Новому 2019 році.

   Почесну стипендію отримали переможці обласного конкурсу серед вчителів закладів загальної середньої освіти «Флагмани шкіл Херсонщини»:

Самойленко Надія Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

Левандовська-Черноус Яна Миколаївна – вчитель трудового навчання Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Бородін Сергій Вікторович – вчитель географії Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Парфьонова Валентина Іванівна – вчитель фізичної культури Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Буркат Валентина Михайлівна – вчитель математики Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Трофименко Любов Василівна – вчитель початкових класів Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня;

Ісадкова Наталя Валеріївна – вчитель української мови та літератури Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;

Ільяшенко Марина Анатоліївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури  Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

Горлова Олена Федорівна – вчитель початкових класів Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Мачечук Наталя Василівна – вчитель фізики та математики Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Зюмкіна Жанна Василівна – вчитель іноземної мови Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Деркач Ігор Валерійович – вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Стрілець Тетяна Володимирівна – вчитель географії Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Костик Алла Степанівна – вчитель української мови та літератури Генічеської санаторної загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів;

Санькова Вікторія Григорівна – вчитель іноземної мови НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;

Чумакова Наталя Вікторівна – вчитель української мови та літератури Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

Кукош Валентина Дмитрівна – вчитель української мови та літератури Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Дубіна Ганна Василівна – вчитель математики Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Меркуш Наталя Анатоліївна – вчитель хімії та біології Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Кича Лілія Анатоліївна – вчитель історії та правознавства Генічеської загальноосвітньої вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів;

Шарлай Наталя Олександрівна – вчитель української мови та літератури Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Муслєдінова Діляра Фікретівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури  Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Цюпко Олена Миколаївна – вчитель української мови та літератури Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Головіна Любов Павлівна – вчитель історії та географії НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

Неплях Володимир Іванович – вчитель фізичної культури Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Ступакова Ірина Іванівна – вчитель математики Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Кибалко Галина Петрівна – вчитель української мови та літератури Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

   Почесну стипендію отримали переможці обласного конкурсу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Учень року»:

Реїзова Зарина – учениця 4 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І ступеня;

Зверяк Євгенія – учениця 11 класу Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Краєва Владислава – учениця 7 класу Генічеської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ  ступенів;

Дубовий Сергій – учень 5 класу Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Герасимова Вероніка – учениця 5 класу Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Стеблінова Вікторія – учениця 11 класу Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Черняєва Анастасія – учениця 11 класу НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»;

Михайлова Вероніка – учениця 7 класу Червонопрапорної загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Демчук Ольга – учениця 8 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №4;

Ільясова Кадріє – учениця 10 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Мудрак Яна – учениця 9 класу Плавської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Чабанюк Альбіна – учениця 8 класу Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Сіденко Євгенія – учениця 10 класу Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Ступаков Кирило – учень 11 класу Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Алєничев Дмитро – учень 10 класу Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Ліпчевська Олександра – учениця 11 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №1;

Котлярова Катерина – учениця 11 класу НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»;

Бєлікова Аліна – учениця 11 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №1;

Васильчук Артем – учень 11 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №2;

Шевчук Станіслав – учень 11 класу Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Климчук Аліна – учениця 10 класу Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Азаров Богдан – учень 11 класу Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Єфремова Тетяна – учениця 11 класу Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Парасюк Оксана- учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Масюліс Лоліта – учениця 9 класу Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів;

Латипова Евеліна – учениця 9 класу Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів.

    Також на святковому заході начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Миколаївна Попова нагородила Почесними грамотами за високий рівень педагогічної майстерності переможців першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019»:

Махтєєву Аллу Олександрівну, вчителя предмету «Основи здоров’я» навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 -дошкільний навчальний заклад» та Сергєєва Миколу Вікторовича, вчителя предмету «Захист Вітчизни» Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

    Приємним сюрпризом для Золотаренко Альони Віталіївни, вчителя української мови та літератури НВК «Гімназія», переможця районного, обласного турів та учасника фіналу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» в номінації «Українська мова та література» стала грошова винагорода, яку їй вручила голова районної профспілки працівників освіти Ольга Миколаївна Польченко.  

      Яскраві виступи обдарованих і талановитих дітей Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва: Валентини Жадан, Ольги Демчук, Данила Новосельцева, Анни Бєлєхової, Вероніки Єременко, вихованців ансамблю естрадного танцю «Бриз», ансамблю народного танцю «Барвограй» створили незабутню атмосферу свята. А солодощі, подаровані Відділом освіти, стали для юних талантів приємним сюрпризом!

 Бажаємо всім переможцям обласного конкурсу серед вчителів закладів загальної середньої освіти «Флагмани шкіл Херсонщини» та обласного конкурсу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Учень року» нових досягнень, міцного здоров’я та здійснення мрій!

  За інформацією Відділу освіти

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 16
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
загрузка...

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: