Посадовці Генічеської РДА придбали та власноруч висадили у дитячому садку кущі роз

19:51:06

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того, як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє  всієї держави.

Два роки працює дошкільний підрозділ НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 — ДНЗ» (колишній д\с «Івушка»), який забезпечує дошкільною освітою дітей нашого міста та району. За цей нетривалий, здається, проміжок часу в закладі дошкільної освіти відбулося багато подій та позитивних змін. Зокрема, за сприяння та підтримки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти зміцнювалася матеріальна база закладу, збільшилася мережа груп. А це додаткові місця для дітей дошкільного віку, а як результат, ліквідація черги до закладів дошкільної освіти нашого міста. У вересні 2018 року введено в експлуатацію п’яту групу для дітей молодшого дошкільного віку, урочисте відкриття якої планується незабаром.

А вже сьогодні приємною несподіванкою для педагогічного колективу, дітей та батьків вихованців став подарунок від Гульнари Бекірової, заступника голови районної державної адміністрації та Ірини Попової, начальника районного відділу освіти з нагод відкриття групи. З особистої ініціативи, за власний кошт Гульнара Ршатівна та Ірина Миколаївна придбали та подарували дошкільному підрозділу двадцять кущів роз та ялівець, які вони сьогодні, 30 жовтня власноруч висадили на території закладу.

Посадовці Генічеської РДА придбали та власноруч висадили у дитячому садку кущі роз

Посадовці Генічеської РДА придбали та власноруч висадили у дитячому садку кущі роз

Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею. Бажання ділитися теплом своєї душі з дітьми, створювати для них свято, запалювати в їхніх оченятах вогник добра і віри у надію — дорогого коштує. Адміністрація НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 – ДНЗ», а також педагогічний та батьківський колективи висловлюють Ірині Попові та Гульнарі Бекіровій найтепліші слова подяки! Дякуємо за розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, закладів освіти, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

За інформацією НВК «Генічеська школа І – ІІІ ст. № 3 — ДНЗ»

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: